Opel Vectra B Su Problemi ??

Korkmazoglu

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
96 model vectra b aracımda sürekli su esiyordu günde nerden bakarsanz 200 mg kadar sonra servise gittiğimde ahtapot hortumunda kaçak olduğunu değişmesi gerektiğini söylediler. Bizde derhal değiştirdik daha sonra aracımı kullanmaya devam ettim fakat aynı problem yine devam etmeye başladı bu kez triger seti kısımlarında bi mesele vardı tam hatırlamıyorum zaten bakımada 4000 km vardı tamamen GM değiştirdik trigeride şuan aracımda hala su esiyor fakat inanılmaz derecede büyük ölçüde azaldı şuan haftada 300 gram kadar tüpüde gösterdim ordada bir sıkıntı olmadığını söylediler ( atiker ) benim bu su olayım normal mi yoksa ben iyice paranoya mı oldum ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Mrb.ben de ayni sorundan ŞİkayetÇİyİm.Üst kapak bİle aÇtirdim.hortumlar,su kabi kapaĞi,devİrdaİm pompasi,radyatÖr de benden Önce deĞİŞmİŞ.motor saat gİbİ.hararet 91 İ geÇmİyor.arabanin yaĞi temİz,su temİz.yalniz bİr Şey dİkkatİmİ Çekİyor,motoru sikiŞtirdiĞimda hortum Çok sert oluyor ,artik kafayi yİtecem,yapmadik bİr Şey kalmadi,burdakİ ustalar da anlamiyor.sİz nasil ÇÖzdÜnÜz,bİlgİ verİrsenİz memnun olurum.saygilar.

kisacats

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınıza kompresyon testi yaptırın eğer blokta çatlak varsa su eksozdan çıkacaktır. daha önce başıma gelmişti. ya da aracın su deposunun kapağını ve depoya giren hortumların bağlantı noktalarını kontrol edin siz farketmeden su kaçıyor olabilir.

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paspaslarin altina baktiniz mi islaklik var mi ?

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aharicinde lifte kaldırın alttan bütün su tesisatı kontrol edilmeli