opel vectra ne zaman üretime geçecek?

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passat 97'de başlamadı. İşte 80 model Passat.

resim426mi0.jpg

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Mustafa Koçak beyin vectra b yi fiyat olarak yakaladı dediği passatın bu olduğunu düşünmüyorsunuz umarım.

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel hala calibra ve a kasa gt ve astra gsi üzerine henüz araba yapamadı herbakımdan
o dönemin en iyi arabalarıdır b kasa vectra nın ömrünü bitirdi c kasa da öyle efsane her zaman vectra gt a dır ecotec motor çıktı vectra bitti bitirdiler vectra yı vectra yapan a kasasıdır üretildiği dönemlerde almanya da enfazla satışı yakalamıştır ki buna mercedec te dahildir

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectrayı vectra yapan ve opele itibar veren A kasadır.. A kasa vectra, D sınıfında hem türkiyede hemde dünyada satış rekorları kırmıştır. Mesela A kasa zamanında vectra ile passat arasında %20-30 gibi bir fiyat farkı vardı ve ilginç gelebilir ama vectra daha pahalıydı. A kasa için mercedes E200 ün canına okuyan rakibi denir.. A kasa çıktıktan sonra e200 de dahil olmak üzere pek çok D sınıfı korkunç piyasa kaybetti.. Ta ki B kasa çıkana kadar. B kasa opel için tam bir hezimet oldu. Passat fiyat olarak evvela vectrayı yakaladı , kısa zamanda da geçti. Ve bir daha asla vectra passatı piyasa olarak geçemedi. B2 denilen makyajlı kasada durumu kurtarmaya yetmedi. C kasa biraz kıpırdanma yarattıysada c2'nin astra H'ye aşırı benzerliği nedeniyle bu kasada bekleneni veremedi.

İnsignia'nın çıkmasının nedeni ise opelin beceriksiz ceo'sunun tüm suçu "vectra" ismine atmasıdır. Kendi beceriksiklerini "vectra" ismini yok ederek örtbas ettiler. Yeni bir isim, temiz ve sorunsuz bir isimdir. Bu nedenle opel yetkilileri "insignia vectranın devamıdır" demediler ve demiyorlarda..

Doğru söze ne denirki. Bazı büyüklerimin anlattığına göre zamanında büyük sükse yapmıştır ve bana göre opelin ürettiği en sağlam arabalardan biridir.

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra tekrar üretilmicek diye biliyorum bende..6-7 ay önce egem de son vectra yı görmüştüm,satılmış o da.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben zevkime göre konuşmuştum. Benim gönlümde Vectra olarak, sadece B var. Diğerlerinin görüntüsü zaten bana hitap etmiyor.