Opel Vivaro

voolee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar, Opel Zafira kullanıcısıyım şimdi de firmamız için Opel Vivaro almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlardan fikir almak istedim. Vivaro ile ilgili eksileri artıları hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim...

:confused:

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vivaro iç dizayn bakımından biraz zayıf.yani özellikleri,sunması gereken küçük gereksinimler tarafından biraz kendi sınıfında bulunan transporterdan aşağıda kalıyor.ancak ben motorundan çok memnunun.4 farklı vivaroyu uzun süreli kullandım.Herbiri en az 150bin km yaptı ve motor anlamında hiç şikayetim olmadı.Ayrı bi güzel noktası, aracın yol tutuşu kamyonet veya minibüs olmasına karşın beklenildiğinden oldukça iyi.binek aracı aratmıyor.

voolee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Burak :) Pek konfor aramıyorum şirkette kulanacağımız için pek önemli değil. Daha önce movano kullanmıştık memnunduk, vivaro içinde istediklerimi duydum. Çok sağol :))

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şirket için kullanılacaksa bi ek notum daha var.yakıt konusunda motoru gereği fazla cimri değil.80litre deposu ile ben 1500km yapıyorum maximum.

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Transporter kullanıyorum. Opel Vivaro'yu hiç kullanmadım ama burada dolmuşlar var ve kullanıcıları en az 2 senedir kullanıyor sanırım bir şikayetleri yok. İçi hoşuma gitti sessizde bir motoru var. Şirket için tavsiye ederim.

galipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 yılında sıfır almıştır. gerçekten çok güzel bi araç. yol tutuş olarak yakıt olarak 10 numara araç. tek eksi yönü süspansiyonu çok yumuşak olması:D

avusturya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 4 senedir burda firmada kullaniyorum sahsen memnun degilim 1.cok yakiyo 2.cok ariza cikariyo 3.arkadaslar yol tutusu iyi diyolar ama bence yaniliyorlar arkasi bosken hizli bir ekilde viraja irmek kelleyi koltuga almak gibi bise 4.fren sistemleri hatali sana renault unkini tavsiye ederim

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı arac reanult opel ve nissanda var parcalarıda aynı hepsi aynıdır diye düşünüyorum

mobilyacı değilseniz köseli araca ihtiyacınız yoksa

ticaretin kanununu vw ve ford yazar onlara bakınız

hatta ford biraz daha uygun fiyatlı

melih_ofluoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger alacaksanız benım bı akrabamda var arac 2006 model daha 16 ooo km de sadece hafta sonları kullanılmıstır ılgılenırsenız özelden mj atabılırsınız

kibritçi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şirket için kullanılacaksa bi ek notum daha var.yakıt konusunda motoru gereği fazla cimri değil.80litre deposu ile ben 1500km yapıyorum maximum.
eyer netse cok ıyı bır deyer 1500km transporterden daha az yakıyor