Opelciler 1.vites max.hızınız nedir?

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akrep11' Alıntı:
ben zorlamadan rahat 140 yaptı zorlasam herhalde kadranı kırardık.diğer viteslere ne gerek var zaten anlamadım gitti
bnde 230 yaptım 1. viteste baktım kadran bitti gerisini göremedim zaten daha devir 3 bindeydi :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

yıldırım4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
merak ettim şimdi bu şanzımanı,kaç lira bu şanzıman? 7 vites,işin yoksa habire debriyaja bas.. Biraz çalışma prensibinden bahsedermisin bu şanzımanın.. Bildiğimiz şanzıman dimi bu ama 7 vites :confused:
arkadaşlar ben bu başlığı okuyamadım adım kolpacıya çıktı desenize..neyse sizin cahilliğinize veriyorum..canım kardeşim senin sorularınıda yanıtlıyım şu an o motor eski corssa kasasında..323 hp çıktı moralim alt üst oldu..şanzımanım 7 ileri bu sene büyük ihtimal pistlerdeyim..aracıma tam olarak 83 milyar verdim..sadece şanzımanı 20 milyar..ingiltereden getirene kadar anamız ağladı..sende almak istiyorsan yardımcı olabilirim..ben 3 sene önce 20 milyara aldım..aracım aile arabası değil sürat denememizde size yazdıklarımı yapmıştık..inanmayan varsa benim için hiç önemli değil..aile arabasına binen adam ne anlar özel yapım bi araçtan..

innervision

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra a GT 156 lik 70 km/h bana da yapmaz gelıyodu ama ınsanın ıcı gıdıyo arkadaslar alın terı ne de olsa

N

nightseason

Bilgi Girilmemiş
Valla bende hiç hıza bakmamışım 1. viteste,sadece devire bakıyorum 5.000-5.500'e getiriyorum bazen.Bide sonra ikinci vitese çekince güzel oluyo valla:D. Bu arada boş ağırlığı bizim atın 1300kg:)

innervision

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptıı yapacaa en fazla 70 ben denedım 156 beygırlık araba bunu yapan dahasını dıyene laf yoq

deha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vectram2.0 motor otomatik vites
1.vites 65km
2.vites 130km
3.vites 180km
4.vites 235km
en fazla 235 km yaptım fazla zorlamak istemedim motoru