opelciler YENİ COROLLA ve AURİS karşınızda :)

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu anda toyotanın tek ilgilendiğim yanı kardeşimin yarım saat sonra iş görüşmesi için fabrikaya çağrılmış olması. onun haricinde hiçbir modeli veya ekipmanıyla ilgilenmiyorum. beni bu yöne sevkeden de ery23 nickli YENİ üye arkadaşın tavırlarıdır. tüm arkadaşlara saygılar sevgiler...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verderveremem' Alıntı:
şu anda toyotanın tek ilgilendiğim yanı kardeşimin yarım saat sonra iş görüşmesi için fabrikaya çağrılmış olması. onun haricinde hiçbir modeli veya ekipmanıyla ilgilenmiyorum. beni bu yöne sevkeden de ery23 nickli YENİ üye arkadaşın tavırlarıdır. tüm arkadaşlara saygılar sevgiler...

Kardeşine bol şans Hayırlısı olur inşallah

C

ceyhanv

Bilgi Girilmemiş
japon arabaları

Japonyayı göz önüne alırsak(ada ülkesi ve çok dar)olması sebebiyle madenleri az toprakları çok verimli olmayan 40 m2 evlerde yaşayan 60 m2 ev süper lüks olan bir ülkenin araba anlayışına bakarsak (motor bölümü hariç)malzemeden ekonomi sağlayan hayalgücünden fazla yararlanmayan tamamen işlevsellik üzerine kurulan dizaynlardır.Evet ekonomiktir işlevseldir ama bir hayalgücü eksikliği vardır.
Arabam opel motorsikletim ise 2006 model yamaha r6 dır.Motorsikletlerde amaç hafif olması avantajdır hafif olmak.Ve bu avantaj sebebiyle japonlar mükemmel bir şekilde malzemeden çalmışlardır.
Şimdi sıralama yapalım amerikanlar çok lüks geniş ağır kuvvetli ,japonlar ise hafif işlevsel ekonomik,şimdi gelelim almanlara sağlam ne ağır ne hafif(olması gerektiği gibi)dayanıklı güvenli ve hayalgücü diğerlerine oranla daha fazla zaten hiç arabadan anlamayan birisi bile alman arabalarının kapılarını kapatırken kaliteyi ve sağlamlığını anlayabilir

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corolla ilk kasasından sonra bidaha dğru düzgün araç yapamadı yane su efsane bi kasası varya ondan sonra olmadı tutturamadılar

ery23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla helal olsun a.bir gün girmedik yazmadığınız şey kalmamış.mantıklı olun biraz be opelciler demişim ne var bunda.hemen savunmaya geçiyorsunuzki.

ery23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelciler deyişimde kötü bişey yok ama başka bi lakabınız varsa onu bileyimde zevkele söylerim kafanızı yormayın siz
ayrıca ben ne buranın havasını bozmak nede ortalığı karıştırmak burdayım.
ha unutmadan sayın astra rica edebilecek kadar nezaketli biri olmadığınız belli zaten sizden rica etmenizi istemek yanlış bence haklısınız

ery23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bu nasıl cd ya ayıptır sorması GT yapmışsın makinayı

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sedanı bana da civic gibi geldi diğeri zaten yaris. bu arada yeni makyajlı corollanın hb ve verso modellerinin Adapazarındaki fabrikada üretileceği ve mevcut üretimlerden corolla sedan ve sw'nun ise güney afrikaya gönderileceği haberini kardeşimden aldım. bu arada zeytinci kardeş bize belki bi iki spy foto çeker çünkü fabrikada mevcutmuş...