Opel'de garanti arttı mı?

Ar19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam,
Bildiğiniz gibi Honda garantiyi 6 yıla çıkarınca diğer firmalar da yükseltmeye başladı. Duyduğum kadarıyla Opel ve Renault da belli bir ücret karşılığı 2 yıllık garantiyi 2+2 yapıyorlarmış. Ancak arkadaşımın dediğine göre bu fiyat 1000 euro civarında! Doğru mudur, fikri olan var mı?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Olabilir ama 1000 euro biraz fazla gibi ...

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam,
Bildiğiniz gibi Honda garantiyi 6 yıla çıkarınca diğer firmalar da yükseltmeye başladı. Duyduğum kadarıyla Opel ve Renault da belli bir ücret karşılığı 2 yıllık garantiyi 2+2 yapıyorlarmış. Ancak arkadaşımın dediğine göre bu fiyat 1000 euro civarında! Doğru mudur, fikri olan var mı?

2yıl uzatma 535 eurodur..ben aldığım yere gidip uzattırdım..ilk önce 101nokta testini yaptılar..bu Opel Artı Garanti normal garantinin %90 ını kapsıyor...motor için herşeyi kapsaması benim için çok önemliydi..böylelikle benm araba 2010yılına kadar garantili oluyor:rock

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel önce türkiyedeki servislerini düzeltsin

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel önce türkiyedeki servislerini düzeltsin
Sırf o da yetmez ülkemize karşı bakışını zihniyetini değiştirsin servisler bunun iz düşümü. Bizi bir türlü 1. sınıf insan yerine koymadılar, hep üstünden muazzam kar edilecek, istek ve düşünceleri önemsiz 3. dünya ülkesi olarak görüyorlar.