opelim.net EGEM 2.kez toplanıyor!

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelememe ihtimalim olduğunu tekrardan yaziyim dedim :( sonradan kimse alınıp kırılmasın. sebepleri; 1- finallermiz başladı ve 2 hafta boyunca kendimi sınav dışı her şeye kapattım :) 2- arabam yok kipa ya olsa belki gelebilirsim oralara ama çeşme ye yayan gelinmiyo :)

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gelmek isterdim ama işlerimin yoğunluğu nedeni ile katılamayacağım.Bütün arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler:)

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
avcı87' Alıntı:
1- finallermiz başladı ve 2 hafta boyunca kendimi sınav dışı her şeye kapattım :)
kankama katılıyorum ama bende araba olmasına rağmen gelemiyebilirim. ama belki bi ihtimal cumartesi kipa da olabilirim. olmasam bile sizlerle olmak istediğimi bilin. sizlere iyi eğlenceler. bol bol foto çekin rsimleri de koyun bol bol bakalım.

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2- arabam yok kipa ya olsa belki gelebilirsim oralara ama çeşme ye yayan gelinmiyo :)

yaw sen seni istediğin yerden alırıs... istediğin yere bırakırıs:good: ok mi.. yine de sınavlarına çalışman gerekiyosa hiç canını sıkma zaten bundan sonra daha sık görüşüces inşallahh

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekselans0001' Alıntı:
yaw sen seni istediğin yerden alırıs... istediğin yere bırakırıs:good: ok mi.. yine de sınavlarına çalışman gerekiyosa hiç canını sıkma zaten bundan sonra daha sık görüşüces inşallahh
+1

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba organizasyon tamam gibi yalniz belirtmek isterim ben yalniz basima gelmicem ailemde yanimda olacak o gün izmirde isimiz var dönüste otobandan gelip sizleri taniyacaz sonra ben büyük bir olasilila yarim saat sonra kacarim bunun bir masuru varmi sizin icin ?

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba organizasyon tamam gibi yalniz belirtmek isterim ben yalniz basima gelmicem ailemde yanimda olacak o gün izmirde isimiz var dönüste otobandan gelip sizleri taniyacaz sonra biz büyük bir olasililika yarim saat sonra kacariz bunun bir masuru varmi sizin icin ?

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teknikelektronikci' Alıntı:
merhaba organizasyon tamam gibi yalniz belirtmek isterim ben yalniz basima gelmicem ailemde yanimda olacak o gün izmirde isimiz var dönüste otobandan gelip sizleri taniyacaz sonra biz büyük bir olasililika yarim saat sonra kacariz bunun bir masuru varmi sizin icin ?

zaten bende arkadaslarımla kızlı erkekli grup şeklinde gelicem maksat tanışmak olduğu için sorun yok bekleris

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize çok teşekkür ederim. eğer gelirsem kipa dan sizlerden biri ile gider gelirim :) dönüşte de izmir içi olan her yer uyar :) inşallah bende aranızdayım o gün :)

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de zaten 2 arkadaşımla gelecektim:D

s5000542bo4.jpg