opelim.net reklam mı eksik

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sitede davamlı olan birisiyim ordan anladım

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
ORDUdrift' Alıntı:
bende sitede davamlı olan birisiyim ordan anladım
Tamam onu anladık :good: da bu üye saysındaki düşüşü gösteren bi istatistik falan var da ben mi bilmiyorum bunu :confused: onu anlamaya çalışıyorum hala ... :(

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Tamam onu anladık :good: da bu üye saysındaki düşüşü gösteren bi istatistik falan var da ben mi bilmiyorum bunu :confused: onu anlamaya çalışıyorum hala ... :(
öyle birsey yok sedece ben günlük baya kiiye hoşgeldin derken artık eskisi kadar hoşgeldin diyemiyorum buda uye sayısındaki düşüş ü gösterir.. birde foruma google dan baska ismini duyupta gelen varmı ki dost sitelerede reklam lazım yada baska yerlere

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siteye reklam da alınabilir aslında yağ lastik vs vs forum da zenginleşir

ama biz zaten opel forumlarının en geniş kapsamlısıyız diger tr deki opel siteleri daha dar kapsamlı. ama act, modifiyem com gibi olabilmemiz için biraz daha zenginleşmeli siteye reklam vs almalıyız kanısındayım

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Doğru son günlerde ben de fazla yeni kayıt göremiyorum ''Üye Arşivi'' bölümünde ... :rolleyes:

deejay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar sticker leri varmı bu sitenin ?

deejay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olursa 50 ye yakın uye var 1 günde habernz olsunda ben her hafta enkaivedikl 7 cadde araba lpg li allashdan yoqsa benzin parasına calısıyoruz gezmeyi cok sefıyorum ben her yerı gezıyom arabama hele enkaya gıdersem kesin bir gunde en az 50 uye gelir :D opraya gunluk 100 kusur kısı geldını dusunursek azamı oda :D rica ederım tanıdıklarada orda olurlar oldugu zaman banda verın daha tanısmıyoz ama olsun forum delısıyım wallha 8 tane explover acık masa felaket lag yapıyo :D

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deejay' Alıntı:
arkadaslar sticker leri varmı bu sitenin ?

valla benim araba da yaklaşık 1 aydan beri sticker takılı ama henüz Konya dan yeni üye yok... Çok da gezerim arabayla anlamadım yanii.. Bu birazda ilgi ve merak işi arkadaşlar :) Şİmdi mail ile reklam yapıyom arkadaşlarıma bakalım sonuç ne olcek.

deejay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yonjaya uye olun :D tunerizbiz de yoq adresiniz o yuzden adminleri knıyorum niye koymadınız sonrada reklam yoq dıyonuz kımse adresinizi bılmıyorkı adam opel forum yazacakda google off allahım of olme esegım olme bence bır an evel tunerizbiz e koyun