Opelim.Net T-Shirt ve Sticker

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ezgeneden aldığım opelim.net sticker ilk yağmurda çıktı çok kaliteli değil. Silecek çalıştırmaya gelmiyor yapıştaracak arkadaşlar silecek sildiği yere yapıştırmamaya özen göstersin.

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
:D farkına çabuk vardım ben ama sizleri uyarmak aklıma gelmedi doğrusu ne yalan söliyim :D

emin ilbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer elinizde t-shirt we sticker kaldıysa bende istiyorum nete fazla giremiyorum bilgi werirseniz sewinirim.05552578627

mewrik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başkanım ben nete fazla giremiyorum ama bu stikırdan ve tsört ten temin etmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız cok memnun olacağım bu konuyla ilgilenen lere mümkünse bana sms atarsa sevinirim 5352254257 nolu tlefona ben denizlide ikamet ediyorum saygılar ilginize şimdiden teşekkürler

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben ön koltuklara iki tane almak istiyorum yakışırmı acaba :S şampanya astra tatlı durru gibime geliyo :S

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ezgeneden aldığım opelim.net sticker ilk yağmurda çıktı çok kaliteli değil. Silecek çalıştırmaya gelmiyor yapıştaracak arkadaşlar silecek sildiği yere yapıştırmamaya özen göstersin.

stickeri cama içten yapışacak şekilde yapmamışlarmı. dışarıyamı yapışıyor:) ters iş yapmışlar o zaman

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D pencerede olurda ben yeliz abladan aldım yazın hala sağlam :D sadece yapıştırırken kalkık yer vardı kestim düzeldi:D