Opelim.net Yardım kampanyası.....

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa Bey siz zaten kırtasiyeci Hikmet amcanın dükkanı boşaltmışsınız dükkan bizim olmuş :D

ForCorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.net ailesinin ne kadar duyarlı bir aile olduğunu bu konuyla bir kez daha anlamış olduk. Siteye uzun zamandan beri giremiyordum dolayısı ile konuyu ancak şuan itibari ile öğrenmiş oluyorum. Yeliz başkanım bu akşam iş çıkışı itibari ile vermiş olduğunuz banka hesabına para yatırmakla beraber çalıştığım şirket olan Ustek'teki bütün çalışma arkadaşlarımı ve patronumu konu ile alakalı bilgilendiriyorum. Çocuklar için oyuncak,defter ve kalem belki de ansiklopedi yardımı da yapmaya çalışacağım.

ForCorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca nacizane bir fikrim var; Opelim.net ailesi olarak; Minibüs tarzı bir araç kiralayıp bir cumartesi akşamı yada gecesi yola çıkıp pazar günü bunları çocuklara ulaştırsak.? Hem o küçük kardeşlerimizi de görmüş oluruz. 10-15 kişi gitsek çok büyük bir mebla ödemeyeceğimizi tahmin ediyorum. Bu benim şahsi fikrim tabiki.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde minibüs var yükleyip götürelim dedik hesap ettik sırf mazot 1500tl civarı tutuyor o meblağ ile onlara yardım etmek daha mantıklı göründü bize.

ForCorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürünleri kargo ile göndermek 1000 lira falan tutuyorsa eğer bence gidilebilir de...Ben şuan itibari ile parti ismi vermeden; Büyükçekmece belde teşkilatına haber verdim sağolsunlar konuya gereken hassasiyeti göstereceklerini söylediler.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kargoyu ücretsiz gönderebilmek için kargo şirketleriyle görüşme halindeyiz onlardan olumlu cevap almazsak dediğini yapacaz zaten gibi görünüyor :)

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yer yakın olsa şirketin masterlarından birisini isteyip gidelim diyeceğim ama...