Opelimi köpek ısırdı

ersinm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçtiğimiz cumartesi akşamüzeri saat 6 civarı ailece gezmeye çıktık.Havanın çok sıcak olması sebebiyle sahil kesiminde kilyosa gidelim dedik.Sezon başlamamış sanki heryer sessiz sakin?Etrafa bakınırken sokak arasından azgın bir köpek çıkıp arabayı kovalamaya başladı sonuç olarak inanılmaz bir olay oldu ve köpek önce arka çamurluk çıtasını ısırıp kopardı sonra da davlumbaz çamurluk saçı ve tamponu parçaladı gazlamasam tamponu bırakıyoduk.Zaten tamponlar siyah ve çizikti bende kaskomun hasarsızlık indirimini bozdurup yaptırmaya karar verdim.Kırılan parçalar işçilik v.s 430 lira hasar çıkardı it oğlu it
sinir.gif
Üstüne de 150ytl farkla aynalar kapı çıtaları tamponlar ve dodikler araç rengine boyandı arka sisler değişti ve 2si paralel bağlandı işte sonuç.....

Önceki hali

Yapım aşaması:

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet güzel olmuş...geçmiş olsun
yanlız sende de baya şans varmış:D

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hadi köpek ısırmışmış ne alaka cıkarıp tamponu gövde rengiyle boyamıssın bide diyosunki köpek ısırdı:D kusura bakma gercekleri söylüyorum bu arada köpek ısırmayla tampon düşmez:D

ersinm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hadi köpek ısırmışmış ne alaka cıkarıp tamponu gövde rengiyle boyamıssın bide diyosunki köpek ısırdı:D kusura bakma gercekleri söylüyorum bu arada köpek ısırmayla tampon düşmez:D
Ailece gitmesek bizimkiler bile inanmıycaktı köpek olduğuna kesin vurdum zannederlerdi.Tampon düşmedi tabi dikkat ederseniz parçalandı yazmışım diş izleri vardı ve çamurluk sacını tutan ayaklar kırıktı tabi kasko firmasına da köpek ısırdı diye beyan vermedik kim inanır ki?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne piçim bi köpekmiş oo araba küçük gözüne kestirdi herhalde

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şikayetçi olmadınmı köpekten ?? :) GEçmiş olsun...

COMMODORE GS/E

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ne köpekmiş be kardeşim.park halinde falan olsaydın bir defada yutardı herhalde seni olduğun gibi...:D o hayvanat bahçesinden kaçan aslan olmasın sakın?:) güle güle kullan kazasız belasız...