OPEL'imi,Takas Edeceğim Ne Dersiniz ?

mdursungul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar,

1996 opel tigramı 1999 model proton 218 1.8 glx coupe ile takas etcem ne dersiniz? benim arabam 132.000 km'de proton 109.000kmde. özellikleri yaklaşık olarak aynı abs klima hava yastıkları falan ikisinde de var. protonda navigasyon var. ayrıca proton doch motor ve lpg de takılı. ne dersiniz?

motor durumlarına gelince sanırım onun motoru daha iyi durumda. kasa olarak aynılar ikisinde de değişen yok boya yok.

fikirlerinizi bekliyorum...

Proton bu :
http://www.araba.com/532880.html

Benim araba bu :
http://www.araba.com/556973.html

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
proton u kötüleyemem.çünkü eski kasa mitsubishi.ama yedek parça bulma zorluğu olduğunu biliyorum.4 kapılı araba almak için satıyorum demişsin.spor otomobile binmeye devam edeceksen tigrayı satma derim.arabam.com da yazmış olduğun gibi bende tigra na hayran kaldım.bu kadar temiz başka bir tigra daha varmı piyasada acaba?

Son düzenleme:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 4 kapılı demişsin bence de 2 kapıya devamsa bence satma

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakma ama çıldırdın mı sen! sakın ha...senin araç çok güzel..

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saçmalamayın lütfen.. arabanız güzel.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Tigra yı pek sevmiyordum ama sitede Hakan abi var askerde şimdi onda vardı bi tane satıyodu arabaya bindim hoş bi araba ayrı bi havası var en önemliside yolda giderken bütün gözlerin üzerinde olması o yüzden takas edilebilir ama Proton gibi bi arabayla takas edilecek bi araba değil bence ayrıca proton da hiç hoş bi araba değil bunun yanında o paraya Vectra B GT alınır yada başka bir sürü alternatif var proton a sıra gelene kadar ben yazık edersin diye düşünüyorum ayrıca kendi arabanı tanıyosun biliyosun neyi var neyi yok o araba yarın bi sorun çıkartıp seni sanayilerde süründürürse Tigra nı arama

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parçası zor bulunur.