opelin kronik hastalığı.. direksiyon delinmesi

jonathan749

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opelimin en sevmediğim yeri direksiyondaki korna yerleri.. ve şu anki hali berbat görünüyor nedense delindiler ve bende kesmekzorunda kaldım.. ve eminimbu sorunu yaşayan bi tek ben değilim.. kısacası burayı nasıl eski haline getirebilirim bu plastik parçaları nasıl temin edebilirim.. lütfen yardım edinn..

Ekli dosyalar

• Jonny(221).jpg
    Jonny(221).jpg
    23.4 KB · Görüntüleme: 51
  • Jonny(222).jpg
    Jonny(222).jpg
    34.5 KB · Görüntüleme: 35
M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Daha önce de bahsi geçmişti forumda;bazı yerlerde bu gibi delinmeleri yamayla kapatabiliyolar,yoksa komple değiştirmeye kalkarsan biraz tuzlu olabilir ...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Daha önce de bahsi geçmişti forumda;bazı yerlerde bu gibi delinmeleri yamayla kapatabiliyolar,yoksa komple değiştirmeye kalkarsan biraz tuzlu olabilir ...
+1987

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jonathan749' Alıntı:
arkadaşlar opelimin en sevmediğim yeri direksiyondaki korna yerleri.. ve şu anki hali berbat görünüyor nedense delindiler ve bende kesmekzorunda kaldım.. ve eminimbu sorunu yaşayan bi tek ben değilim.. kısacası burayı nasıl eski haline getirebilirim bu plastik parçaları nasıl temin edebilirim.. lütfen yardım edinn..

bende de aynı sorun vardı..dıreksıyon gogusunu tamamen degıstırdım.ıscılık dahıl 90 ytl aldılar.pahalı oldu tabı ama en azından temız gorunuyor,aklıma takılıp durmuyor.yama derı de takılıyormus sanayıde.ama ben gordum hıc guzel olmuyor..

jonathan749

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kar' Alıntı:
bende de aynı sorun vardı..dıreksıyon gogusunu tamamen degıstırdım.ıscılık dahıl 90 ytl aldılar.pahalı oldu tabı ama en azından temız gorunuyor,aklıma takılıp durmuyor.yama derı de takılıyormus sanayıde.ama ben gordum hıc guzel olmuyor..
valla ona 90 ytl verceme hiçyaptırmam daha iyi.. ama bunun daha basitbi çözümü olmalı çünkü ordaki parça 10 cm kare ve değişme vaya yama imkanı olmalı bence

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jonathan749' Alıntı:
valla ona 90 ytl verceme hiçyaptırmam daha iyi.. ama bunun daha basitbi çözümü olmalı çünkü ordaki parça 10 cm kare ve değişme vaya yama imkanı olmalı bence
götür sanayiye yapan biri multaka çıkar ama yapcam derken airbag i patlatmasın

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustune maskot falna yapıştır şirin gorunur..

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
arkadaşlar slm lütfen kazık yemeğin yaa korna yerleri satılıyor yedek parça olarak ve 30 ytl fiyatı böyle konularda bize msj atın yardımcı olalım size.
lütfennnnnnn.

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanyada hic korna calmadigim icin delinmedi ama bu opelin amma kronik hastaligi varmis. alirken arkadaslar uyarmisti uzak dur diye...

ikarahal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu isleri anlamıyorum. Opel gibi bir firma yıllardır oto yapıyor. Begenmedigimiz sahinde bile boyle sorun yok, aynasıda katlanıyor ustelik. Nedir bu sacmasapan dizaynlar, tasarımlar. Hicmi akıllarına gelmiyor yada test etmiyorlar. Bu nasıl muhendislik yada tecrube anlamıs degilim. Yada insanları yolmak icin onceden tasarlanmıs taktikler herhalde. Cocuklar bile bilir bu tip tasarımların uygulamaların ilerde sorun cıkaracagını. Sırf o yırtılan korna deligi icin astralarda komple airbag degismesi gerekiyor 1 milyara yakın para istiyorlar ismi bu simdi. Bendede 2001 astra varken elim kornaya gitmiyordu korkudan. Simdi 96 astradada her arabaya binisimde once aynaya bakıyorum saglammı diye yada park ederken dolan dur aynaya carpmayacakları sekilde genis yer bulmak icin.