Opeliniz kac bin km de ?

cool06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim aracım 2001 astra elegance 16600 de. forumda henüz böyle bir km göremedim sıfırdan farksız maşallah.Allah herkese böyle bir araç nasip etsin.:alkis:

memoxi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cool06' Alıntı:
Arkadaşlar benim aracım 2001 astra elegance 16600 de. forumda henüz böyle bir km göremedim sıfırdan farksız maşallah.Allah herkese böyle bir araç nasip etsin.:alkis:

ya bu kadar az km nin nesi ii anlamadım. biz bu arabaları garajda yatsın die mi aldık. az km yapıyosunuz die kızmıyorum sonuçta benimkide 28.000 de ama o kadar para verip aracı alıyoruz sonra çok yakıyo die binemiyoruz.

ABD den bi tablet olayı çıktı şimdide.2 dolar mıymış neymiş ekonomi yapıyomuş. bakalım amerika bu sefer bizi nasıl kandırmaya çalışıyo

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaniiiiiii aldınız arabalara cok yakıyor diye binmiyorsunuz anlıyamıyorum ben sizleri madem yakıtını düşünecek kadar tasarrufluydunuz niye aldınız o arabaları vergisiydi damgasıydı puluydu bi ton masrafı var cürütüyorsunuz yattıgı yerde arabaları başka birşey değil yanii kusura bakmayında

memoxi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lnd' Alıntı:
yaniiiiiii aldınız arabalara cok yakıyor diye binmiyorsunuz anlıyamıyorum ben sizleri madem yakıtını düşünecek kadar tasarrufluydunuz niye aldınız o arabaları vergisiydi damgasıydı puluydu bi ton masrafı var cürütüyorsunuz yattıgı yerde arabaları başka birşey değil yanii kusura bakmayında

Aslında sorun şu: alırken 500 - 1000 daha verelimde biraz daha iisi olsun diyoz bi bakmışız amacımızdan uzaklaşıp çok farklı bi şey almışız. ee böyle oluncada durum malum.
benim durum biraz buna benzer. malum öğrenci olarak benzine ne kadar para ayırabiliyoruzki.

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
96 vect. gls

96 vec. gls 122.000 km de full bakım yaptırdım aldığımda 109.000 km de idi hep şehir dışı gitmiş ölçümleri yapıldı motorda aşınmanın en alt düzeyde olduğu söyleniyor iç aksam tam orijinal ga fren, debriyaj lastiklerini bir görseniz şehir içinde kullanılan 65000de ki astradan çok daha yeni duruyor....
ben laflara kulak asmadım makam aracı aldım (şirket adına kayıtlı)
çok memnunum. malum 10 yaşında her servise götürdüğümde çekişine hayran kalıyor usta...

Ekli dosyalar

• VECTRA.JPG
    VECTRA.JPG
    7.8 KB · Görüntüleme: 25