Opeliniz Sizi Kac Kere Uzdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon kutusu beni deli etti şimdilik sorun yok gibi ama direksiyon kutusu beni biraz soğuttu opele ama opelciyiz genede

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
140,000 km'de motor:banned: ....147,000'de turbo:help: ...1 defa pompa:rulet: ...1 marş motoru:saplak: ...1 akü...3-4 tane ısıtma bujisi:D ...Sayısını hatırlayamadığım kadar debriyaj sorunu:mad: :mad: ...

Ve bu saydıklarımdan sadece ısıtma bujileri sorununda yolda kalmadım:alkis: ...Hele turboda allahın dağındaydım:cry: ...Şimdi 194.000 km'deyim 2005 cdti:confused: ..Şu anlık sorun yok gibi....:good: :good: :good:

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coldekiadam' Alıntı:
nişantaşı trafiğinde debriyaj telinin koptuğunu mu anlatıyım, Etilerin ortasında benzin pompasının bozulduğunu mu anlatayım yoksa tam şehirlerarası yola çıkmak için hazırlık yaptıktan sonra her şey okey iken akünün bitip arabanın çalışmamasını mı (alarm sisteminde ki bi arıza yemiş aküyü) yoksa İst. a gelirken sarj dinamosunun bozulup bolu da yolda kalmamı mı anlatayım..Ahh Gsi AHH!!!!

nişantaşı we etilerin göbeğinde yolda kalmak bambaşka bi sinir bozucu olay hele bi de yolun ortasında kalırsan tam rezillik:mad: ...

miryanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım corsa corsaların hastalıgına yakalanmıstı direksiyon kutusundan gelen tıkırtı sesi beni çileden cıkarttı ahhh ahh servisss

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
havalar soğudu dizeller her zamanki gibi yine çalışmamaya başladı anlıycan havaların soğuduğundan beri üzüyor zaten bende ondan soğudum

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığımızdan beri üzüyo egr valfi fara su kacması gibi sorunlar eksik olmadı:mad:

corsa_tolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ailecek vectra-a ların yakıt pompasından defalarca yolda kaldık

HolyDiver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerdeyse üç sene olucak şu ana kadar sadece hoparlörde bir sorun çıktı.tam olarak bilmiyorum ama önemsiz bir şeydi..

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni yolda bırakan tek araç bmw x5 akü gitti cam inik kaldı felan opel üzmedi henüzz bi kez motor yıkayım dedim şarj konjektörü bozuldu oda yinede beni gidecegim yere götürdü

her araç yolda bırakabilir at arabası dahil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...