Opelinizi Aldiginizda Ilk Once Nereye Gittiniz ?

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hemen eve gelmiştim.

bu arada sayın asker babası corsam, önce allah kavuştursun diyorum.
bir de yazılarınızda argo kelimeler beni rahatsız etti, pek te şık değil di bilginize...

"ben'le şey geçiyo"
Gerekli önlemleri aldığımı sanıyordum, ama toplumun neredeyse tamamının kullandığı, tv kanallarında halkımızın baş tacı ettiği şovmenlerin dilinden düşmeyen hatta yüce mecliste bile 70 milyonun önünde (TRT3 yayını) Sn. milletvekillerimizin birbirlerine karşı sarfettiği ul..n, şe..siz, lav..k gibi kelimelerden rahatsızlık duyduysanız şahsınızdan özür dilerim ve bir daha kullanmam....

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bilkentte heheheh

elze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Noterden Ciktik Yol Bİlgİsarari Mezİlİ 5 Km GÖstrİyordu İlk Benzİlİge Kendİmİ Zor Attim

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Parayi Ben Verdim Ama Arabayi Babam Aldi Ben Arabayi 4 Ay Sonra Gordum Is Icabi Sehir Disindaydim Hergun Hayal Ettim Nasildir Diye Ama Alinca Hemen Tesisat Baglattim

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende hemen ewe gitmiştim eee sonuçta insan heyecanlı oluyo o an

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mahallede bi arkadaş var, benim elimde Vectra'nın broşürleri, bağlantıyı yapmışım ertesi gün arabayı alacam, bunun haberi yok sadece beraber gittiğimiz arkadaşım biliyo, o'da aklı sıra ben'le şey geçiyo, "tabi tabi alırsın kasma kendini, noolcak alt tarafı Vectra, ulan sen kim Vectra'ya binmek kim" diye ve muhabbet bööle uzuyo, bu arada yanımdaki arkadaş'da gaz veriyo buna "tabi lan" felan diye. Bu arada on'da Civic var bende'de Punto, zaten meselede burdan çıkıyo "bu'da araba'mı lan, araba dediğin oturaklı olur" diye. Neyse ertesi gün arabayı alıp o yokken kaaavenin önüne çektim, milletede anlattık durumu, bu arada kaaaave onun. Derken biraz sonra geldi kaaavenin önünde arabayı gördü ama, benim olucağı aklına gelmiyo şerefsizin. Eski oturduğum mahalle ufak olduğu için herkez herkezi biliyo. Şimdi bu bi arabaya baktı, bi etrafa baktı, "kim çekti lan bu arabayı kaaaavenin önüne "diye bize soruyo, bende lavuğun biri çekti dedim, bu sölene sölene içeri girdi. Yanlız kaaave milletinin insanlarının haberi var'ya, bıyık altından gülüyolar. Bizim'ki bi tuhaflık olduğunun farkında ama ne olduğunu çıkaramıyo. Ney'se bu tekrar kapının önüne çıktı, arabanın sahibini bulup çektirecek. "Ne arıyon" dedim, "noolcak arabanın saabine bakıyom" dedi, "naapcan" dedim "çeksin lavuk" dedi. "Söölesene olm çekeriz" dedim, "yavaş çek esnemesin" dedi, tabi bu arada millet bizi seyrediyo, ben usul usul cebimden anahtarları çıkardım arabaya doğru yürüyorum, oda bi taraftan bana bakıyo, bi taraftanda hala laf sokuşturuyo. Ben arabaya bindim biraz ileri alıp indim, bu orda ööle kalmış, ama hala inanamıyo benim olduğuna en son ihtimalle birinin anahtarları bana bıraktıklarını düşünüyo. Bu arada millet kırılıyo içerde, bu farkında bile değil. Sonunda kaldırıp attım ruhsatı masaya önce alıp şöööle bi ruhsata baktı döndü bi'de etrafına baktı, tabi bu arada millet iyice kopmuş...Senin'ki oldu pancar, attı ruhsatı masaya bastı gitti. Ertesi gün "Olm" diyo "bana en çok koyan senin Vectra'yı alman değil, bunca zamandır beslediğim bu kadar gavatın senle beraber olup beni tiiii'ye almaları.

Forumda bu tip yazılar kullanılması ayıplanmakta ve yasak olmakla birlikte yönetimin bu yazıyı incelemesini istiyorum,
Çünkü ailesiyle cocuguyla oturan bunları okuyan aileler var kötü örnek olacagına inanıyorum...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 5kmlik bile yoktu yahu 1-2 km giderse gider yoksa hava yapar dediydi. hemen gittim valla benzinliğe. sonrada dooooru eve. ordan arkadaşların yanına gittim turbo sesi dinletmeye eheheh