Opelinizle Hiç Yolda Kaldiniz Mi

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Yaklaşık bir ay önce yolda kaldım sayılır.Çünkü onda da aracı park ettiğim yerde çalıştıramadığım için.Dörtlü flaşörleri yakıp git sen,3-4 saat bankalara oraya buraya işler uzasın ve geldiğinde marşa basınca tık yok.Benim hatam tabi.Allah'tan bi arkadaş geldi hemen kablolarla takviye yaptık ve devam.Onun haricinde bi sorunum olmadı çok şükür ...

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allaha çok şükür bırakmadı hiç...Bu yaz arıza yaptı yolda ama bırakmadı,helali var walla,200 km yolu arızalı şekilde geldi.Aksırdı tiksirdi ama genede geldi.Canım arabam benim...

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim gt ile bobin bozuk aydın-ank geldik servistekiler 3 silindirle geldiğimizi söyledi

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalamdımm:D

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model opel corsa vardi astrayi almadan önce,
bursa orhangazide gece yarisi ariza isigi yandi,umursamadan devam ettim,benden baska 4 kisi vardi aracta,arkadaslarla bodrumdan dönüyorduk,yaklasik yarim saat yol ya gittik o isiktan sonra ya gitmedik,debriyaj bitti,vites kutusu acilmaz oldu... aracin altina yattigimda hifroliginde patladigini gördüm...
1070 ytl param ve bir bucuk günümüz gitmisti :)
o gün bu gündür,ariza isigini dikkate aliyorum :)

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolda kalmak degilde 5 aylık arabam 3 defa çalışmadı kontak boşa dönüyo bazen serwistende anahtarın radyo sinyalleriyle uyuşmaya biliyo bazen önemli degil dediler

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakımlarını hiç aksatmam eğer olmadık bi zamanda yolda bıraksın en yakın otopazarına çekerim onu :) biz 86 doğanla 100 bin km yaptık yolda kalmadık opel bırakırsa satarım onu ama başka opel almak için :)