opelle kaza yaptınız mı?

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunda 1 yıl önce İstanbul da Hacıosman-Bahçeköy arası gidiş gelişli yolda saat 23:00 sıralarında giderken karşı şeritten gelen araç benim şeridime atladı bende sağa kırmama ve ne kadarda şarampole kadar sıfırlasamda benim sol aynayı parçaladı.Allahtan benim arabaya çarpmadı yoksa çam ağaçlarına çıkartırdı beni.

Bende 60 km hız felan vardı ama karşıdan gelen araçta eminim 100 km nin üsütünde hız vardı.Adam direkt kaçtı o yolda da benim geri dönüp takip etme şansım yok gece zifiri karanlık ve bi anda kayboldu araç.

Her neyse inip baktığımda aracımın aynası tuz-buz olmuş veayna kapağı yerinden fırlamış.Gece Gece okadar aradık ama bi türlü kapağı bulamadık.Acaba parçalandımı yoksa yerinden mi çıktı.

Ha bu arada da geçenlerde arabayı 1 hafta evin önünde yatırdım şirket arabasıyla gidip geldim.Babam akşam yanıma geldi oğlum senin arka farı kırmışlar dedi.Bende bi hışımla gittim bi baktımki tamponda koca bi yarık +kaportada sağlam bir göçük +Sol arka sis farıda kopmuş....Dellendim ama elden ne gelir.Benim Mukaatlar bunlar:)

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
daha pazar gunu kaza yaptık allah kimseye gostermesin aracta 3 kişiydik allaha sukurler olsunki hiç birimizde bişi yok opelin sağlamlığına guvenim sonsuz

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
daha pazar gunu kaza yaptık allah kimseye gostermesin aracta 3 kişiydik allaha sukurler olsunki hiç birimizde bişi yok opelin sağlamlığına guvenim sonsuz

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kavşakta ters yönden gelen bir taksici 70 km hızla tam 2 kapının ortasından vurdu. benim 2 kapı 1 çamurluk birde arka tampon dağıldı. bende emniyet kemeri vardı onun sayesinde birşey olmadı bana yoksa kesin kafamı cama vururdum. taksicinin araba şahin doğan türünden birşeydi pert oldu adamın araba ön camı bile kırıldı önden aldığı darbeden dolayı.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha dün kırmızı ışıkta önümdeki araba ilerledi bende duramadım arkadan vurdum vw son kasa poloya sağlam ses geldi ama benim ön plakalığIn başlangıcı 38 olan yer tam belli diil ama hafif içine gitti gibi oldu tampon yandan bakınca belli oluyor ancak vurduğum adam kıbrıs plaka olmasına rağmen birşey yok dedi sağolsun onunda hafif tampon çizildi eğer aksi olup polis cagırsaydı polias artık tr plaka olduğum için pasaporttan tut arabanın kıbrıs'a giriş evraklarına kadar ister 195 ytl de cezayı yazardı subatta turkıyeye gidecem arabayla ön taraf bellidiil ama yinede ben rahat olamadım umarım vakumla düzeltirler

cemgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklasık 1 ay önce bende trafik kazası yaptım emniyet kemerim takılı değildi kazadan belimde bir kemikte incilmeyle kurtuldum eğer emniyet kemerim takılı olsa o da olmayacaktı. gene o kazada ( kazada 4-5 araba kaza yaptı yolun ortasında kamyondan düştüğü sanılan büyük bir taş vardı ve 4-5 araba bu taş yüzünden kaza yaptı bu kazada ben dereye uctum bazı arabalar yol kenarına bazısıda karsı seride geçmişlerdi) o kaza yapanlardan gene emniyet kemeri takılı olmayanlardan ölenler oldugunu duydum.lütfen herkes emniyet kemerlerini taksın...!Sonuç araba pert ...

aguldemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra gsi ile yaptım

bundan 2-2.5 yıl önce susurlukta kaza yaptık arkadaşla. bizde astra gsi karşı tarafta da laguna vardı. bizim süratimiz 170-180 civarıydı.ön soldan sobeledik birbirimizi.bizim araçta sadece ön kaput,panjur,sol far,sol çamurluk,sol kapı (ortaya kadar) hasar gördü. ön camla sol camlar patladı. sol ön cam direği yamuldu. ama bizde birşey yoktu çok şükür. tabi dersiniz karşı tarafa ne oldudu diye... Araç pert:eek: kasko adama araba parasını ödedi.

DerKommisar

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahine arkadan vurdum renoyla tampon zaten kırıktı darmaduman oldu ön panel egrildi kaput az egrildi. Sahinde hiçbişiy yok

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 ay önce falan kırmızı ışıkta bana arkadan bi tane doblo çarptı tampon biraz çatladı aynı gün de dar bir yolda arabanın aynasına çarptı yandan geçen volvo s60 onda pek bi şey olmadı sadece aynanın beyaz kapağı düştü allahtan baska da bi mukaatım yok allaha şükür....

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahine arkadan vurdum renoyla tampon zaten kırıktı darmaduman oldu ön panel egrildi kaput az egrildi. Sahinde hiçbişiy yok

ya gerçekten şahinler cok sağlam araba şaka maka da ben 2 gün önce gördüm caddynin birine yan kapıdan wurmus caddynin sağ kapı göçmüş içeri şahinin sadece ön tampon far kırık kaputta hiç bir şeey yok ;);)