Opellerde hangi marka lpg tercih edilmeli?

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Montaj esnasında arabanın yanında durursanız daha iyi oluyor... Misal arkaya depoyu koyacaklardı.. Döşemenin kesilmesi gerekiyor dediler. Bne de şöyle şöyle yapsan olmaz mı dedim.. Usta da tamam öyle bi deneyelim dedi, uğraştı ve güzel bir deppo montajı yaptı..

..

arabanın başında durmayın demekte kastım göğüsü deliyorlar motor kapağını deliyorlar bazı kabloları kesiyorlar arka tamponu deliyorlar vs. vs. bunlar yapılırken acaba yaptırmasamıydım diye düşünüyorsunuz içiniz acıyor ama araba çalışmaya başlayınca bunları unutuyorsunuz.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben isletmenin olduğu yere simit tank taktıracağım. benim usta isletmeyide güzel bezden yapılmış bir kılıf var onun içine koyacak.

gaz açma kapama düğmesini ise astralarda direksiyonun sol alt tarafında küçük bi torpido var. onun içine monte ettirmeyi düşünüyorum.

bende montajı yaptırdığım ustanın zoruyla simit tank taktırdım ama sonra çok iyi bir karar vermişim bagajın tamamı kullanılır oluyor. Brc taktıracaksan gaz kontrolunu o küçük torpidoya monte ettirebilirsin çünkü bu kontrol cihazı diğerlerine oranla biraz daha büyük ama diğer markalardan taktıracaksan sol tarafta uygun bir yere monte ettirirsin çünkü bu küçük torpidoyu ruhsat kalem gözlük vs. şeyleri koymaya yarıyor

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi biz dört beş arkadaş anlaştık. isletme yerine simit tank taktırıp isletmeyide eve atmayı düşünüyoruz. eğer şehir içinde lastik patlarsa müsait bi arkadaş evden isletmeyi getirecek. anlaşmamız böyle. gerçe ben ankarada yaklaşık 9 senedir araba kullanıyorum. daha hiç lastiğim patlamadı. böylece bagajım tamamen

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böylece bagajı geniş geniş kullanabiliyoruz

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynen öyle yapıyorum stepneyi evde bırakıyorum yerine küçük bir ayak pompası acil durumlarda lastikçiye götürecek kadar şişirsin diye ama hiç daha başıma gelmedi inşallahda gelmez

olcay54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra 1,6 16v 2000 model tartarini auto gas adapazarı eldirlik otogaz sistemleri nde dönüşüm yapıldı şehir dışı 115 bin lira şehiriçi 130- 140 bin lira klima ile şehir dışı 125 bin lira şehir içi 150 bin lira her 1 depo gazda da 20 milyon benzin daha ne istenir ki? mükemmel.Tartarini autogas ı tavsiye ederim. saygılar