Opellerimiz Maksimum Kaçi Gördü??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
90 km -Arabayı sehirdısında her kullandıgımda :) eee benzin pahalı ve de hayat riske atılmayacak kadar güzel :)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarında ortalama sürat 209 olarak göründü kadran 210luk ama

badboyss35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meriva ile 200 honda integra ile 4 viteste 215 dedim bıraktım varmı ötesi zaten ibreyi sıfırdan sıfıra döndürüyoruz.

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mefayi' Alıntı:
ya kardes bende 1,7DTI Combo kullanıyorum ibrem 200 4.de 160 ı gördüm artık gerisini düşün yani
Bizde Combo kullanıyoruz arkadaşım 4 den 5 e taksanda en fazla sana yapacağı 180 dir o araçtan daha fazlasını bekleme... Aslı ticari bir araç kullanıyoruz unutmamalıyız... Ama araç yeniyse ayrı 200e yakın gittiğini duymuştum...

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı ilk aldıgımda,arabanın durumu nedir dedim 220 yı gördüm,kadranda gösterenı yaptı...ondan sonra 170-180 nın hiç uzerıne cıkmadım..cunku 1.4 motor sonucta içeriye cok ses verıyo rahatsız oluyorum,sankı motor kucagımda dönüyomus gıbı oluyo...umudum yoktu ama harbiden gördü 220 yı:)kazasız belasız sürüşler arkadaslar..

sonmocan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç durmadan 255 km /saat hızın var öyle mi ? saçmalama nurten, çocuk olmaz .ötten :)

poLLsteam' Alıntı:
ben astrayla kütahya-tavşanlı arasını yani 51 km lik yolu 12 dakkada aldım.
ama arkadaşlarımın suratı bem beyaz oldu.üstelik otoban değil.ah vectra gibi bir arabam olacak ki...inşallah zamanla oda olur.

sonmocan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl oluyomuş o ??? 3000 devirde giderken hızın mı arttı ??? olacak iş değil, şanzumanın belli dişli oranları var beyler, desteksiz atmayın yaw. araban ilk gün neyse o işte. aynı devirde daha yüksek sürate çıkma imkanın yok !!

TuorAncalime' Alıntı:
babamla aydın otobanında direksiyonda babam varken 255km gördük hiç abartısız ama düzlük biraz yokus asagı. üstelik araba 286bindeydi yani motoru acılmaktan öteye gitmişti:) 97 vectra B 2,0 cd
opel degil ama eger bu aralar yolum otobana düserse benim fiestaylada bi 220 fotosu yayınlarım:) arabayı 10binde verdim şantiyede kullanıldı bi sene 43binde geri aldım 5 viteste giderken 120km hızla 3000d/d oluodu simdi 80binde tam motora full yüklenerek kullandım yardıra yardıra:) simdi 140la giderken devir 3000d/d oluo o kdr fark etti yani motor ii acılırsa her araba kadranı sona dayıyo

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, başlık amacından sapmaya başladı. Hatta bazı arkadaşlar tasvip edilmeyecek şekilde yazmaya başladılar. O yüzden tatsızlık yaşanmaması düşünülerek başlık kilitlenmiştir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...