Opelparcaci.com?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otostart var arakdalım ordanda yapabilirsin güvenilri sorun yaşayamayacagın site ben birkac gez yaptım sorun yok.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracıma bakım yaptım tüm parçaları oradan aldım,cok araştırdım fiyatları uygundu,parca eksık oldu rica ettim kargoyla yolladılar,ellerinden gelen iskontoyu yaptılar kısacası son derece güvenilir derim...

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, kafanızı karıştırmak gibi olmasın ama ben de opellshop diye bir site var, oradan alışveriş yaptım iki defa, çok memnun kaldım, eminim ki yardımcı olacaklardır. Ben alışveriş yaparken fiyatları opelparcacıdan ucuzdu. internet sitesi aktif değil ama telefon ederek parça sorabilirsiniz. iki tarafı da karşılaştırın derim ben....

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelparcaci guvenilir bir yerdir arkadaslar bende arabama bakim yaptim ve tum parcalarimi ordan aldim..ayrica taksitte yapiyo arkadaslar...bilginize.:)

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
çok kıymetli abilerimizdir sedat ve niaht abi vardı galiba orda nadide mükemmel insanlardandır rahatlıkla alısveris yapabilirsin

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam.oncelikle kendinizi imza kisminda tanitmalisiniz.

MAVİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,5 yıldır aluçlardan alışveriş yapıyorum. Dükkanlarının yeri belli . Ürünleri hesaplı , sedat beylede tanıştım çok yardımcı oldular tavsiye ederim.

lakiska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim ama konu neredeyse 4 ay önce açılmıştı. Yani ben alışverişi yapalı da bayağı bir süre geçti.
Sorunsuz bir alışveriş olmuştu.

@ASLANYUREK arkadaşım eski açılan konular otomatik olarak güncellenmediği için imzam gözükmüyor.

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim ama konu neredeyse 4 ay önce açılmıştı. Yani ben alışverişi yapalı da bayağı bir süre geçti.
Sorunsuz bir alışveriş olmuştu.

@ASLANYUREK arkadaşım eski açılan konular otomatik olarak güncellenmediği için imzam gözükmüyor.

Ben ilk kez alışveriş yaptım, memnuniyetimi dile getirmek için yeni başlık açmak yerine önceden açılmış başlıktan devam edeyim dedim... :)

Bu başlığı da evde kargoyu beklerken forumda bir arama yapayım dedim ve o arama sonucunda buldum... "Kargoyu alıp, farı ve far moturunu taktırdıktan sonra yazarım" dedim ve yazdım... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...