Orjinal AFL Bi-Xenon veya Normal Xenon Projesi

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sükrü abi antalyada cıkma orjinal mercek bi-xenonlu far almıstım bu senin projeye uyarmu uyarsa diğer parçalar ne akdar tutuyor bende yapabilirim

Gokhan ta kendisi valla, diğer parçaların fiyatı konu içinde yazılı ama çıkma ve sıfır karma şeklinde yaptın mı 500-600 arası tutar. Biraz da kablo falan masrafı işte. Başlayacam inşallah yakın zamanda.:D

Eğer aracı alırken bu paketi secsen şimdi 1850 TL. Çıkma ile sonradan yaptıınmı 1000 TL yi bulmuyor. Senin çıkanları çımacıya verecen tabii.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi orayı atlamışım yaw, hella mercekli derken afl farmı bu. Eğer takımı derken çiftinden bahsediyorsan çıkma mıkma uğraşmam direk sıfır hella alırım.:D:) 800 baya bir uygunda. Ama teki 800 ise 1600 eh biraz parçalar beni.
afl siz olanları yok diye biliyorum şükrü zaten..uydurma takanlarda aflyi devre dışı bırakarak takıyorlar...aksaraydaki yedek parçacılardan bulunur aşağıdaki nolardan fiyat al..bayağı oldu ben soralı

yada sana 2 tane numara vereyim

bi tanesi istanbulda opel in en ucuz yedek parçalarını satan yer
opel kama
0212 530 15 24

buda istanbuldaki en büyük opel çıkmacısı
opel doğukan
0212 485 99 96

kolay gelsin :)

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ben opel astra iki tip xenon var diye biliyorum biri normal xenon (afl siz) biride bi-xenon afl ile birlikte yani bi-xenon olan her astra da afl ya var yada hazırlığı var.

Bu arada numaralar için teşekkürler yarın arayacam ilk iş.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şükrü abicim kolay gelsin bende 2004 astra elegance xenon paket var bende de afl var mı yane?
fotoraf0007r.jpg

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kontrol ünitesi ve gereknler ne kadar mal olur peki Şükrü abi?

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şükrü abi artık forum adminlerinin seni konulara el atması lazım şükrü abi ve yaptıkalrı diye bölüm olması lazım artık arkadaslar katılan varsa burda katılıyorum diyerek adminler de gorur insallah evet sükrü abiye özel baslık olsun diyenler varım desin :) şükrü abi bu arada ben cıkmacıdan bi-xenon mercekli aldım ama afl nasıl oluyo buna mercekler nasıl oynucak cozemedim acaba afl li afl siz arasında içeride ne fark var

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu forumdaki ADELETSİZLİKTEN DOLAYI bu yazı silinmiştir

Son düzenleme:

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sanırım bu farların mercekleri afl li yada aflsiz mercekler biri uznun yerşnde bir kısanın yerşdne sanırım abi ole olabilir mi sence