orta kolçak ve park sensörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenonx' Alıntı:
ben arabayı alırken park sensörünü hediye istemiştim verdiler sende birini al birini hediye iste orta kolçal 250 milyon ve arkadaşlar buna orjinal diyo orjinali 500 milyonmuş opis te sordum 2 gün önce

Sonradan takılan park sensörünün orjinal olabilmesi için göğüsten orjinal iptal tuşu koyması lazım sayet oşekilde yapacaklarsa kaçırmamak lazım .

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenonx' Alıntı:
ben arabayı alırken park sensörünü hediye istemiştim verdiler sende birini al birini hediye iste orta kolçal 250 milyon ve arkadaşlar buna orjinal diyo orjinali 500 milyonmuş opis te sordum 2 gün önce

allah opisi nasıl biliyorsa öyle yapsın.opal ile opisin sahipleri ortak fakat aynı sahibe ait iki şirket fiyat politikası hizmeti kalitesi tamamiyle farklı opal i tavsiye ederim.ama opis teki hatunlarda opal de yok hani:kop:

bunu bi arkadaşımla keşfettik herif sırf bayan temsilcilerden biriyle çıkmak için o showroom senin bu showroom benim gezdirmişti.
neziroğlu nun en iyisi olduğu kararına vardı:):)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06bb2655' Alıntı:
allah opisi nasıl biliyorsa öyle yapsın.opal ile opisin sahipleri ortak fakat aynı sahibe ait iki şirket fiyat politikası hizmeti kalitesi tamamiyle farklı opal i tavsiye ederim.ama opis teki hatunlarda opal de yok hani:kop:

bunu bi arkadaşımla keşfettik herif sırf bayan temsilcilerden biriyle çıkmak için o showroom senin bu showroom benim gezdirmişti.
neziroğlu nun en iyisi olduğu kararına vardı:):)

Honda efeye uğradınız mı hiç..

edi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar peki park sensörü sonradan takılır mı?
takılırsa maliyeti ne olur?

m_yerli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.onlinemeqan.com
ya arkadaşım sen kolcak hediyesi için biraz bastır tam bilmiyorum ama izmirde opel satan çok vardır işte sizi seçtim felan de ama senden para isterlerse ve de bu para orjinal için dahi olsa 250 yi geçerse ben takma derim ya 500 bi yere 500 öbürü beriki derken bi ton para alırlar. o paraya nos alırsın bi de 30 ytl lik kolcak tam süper olur.. kısacası lüzumsuz yere paran gitmesin sonuçta Allah göstermesin bi kaza durumunda seni kolcak korumaz park sensörüne gelince o da gg de 70 den başlar kendin bile takarsın....

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Beğenmediğimiz markalardaki biçok arabada bu kolçak artık standart olarak sunuluyor Opel niye böyle pintilik yapıyor anlamıyorum ... :mad:

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun bi h da konsol gördüm manyak biişeydi orj.5 basar valla, adama cesaret edip soramadım nerden aldın diye,yanıında ailesi vardı rahatsız etmiyim dedim...plakası aklımda ama :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ysn' Alıntı:
bugun bi h da konsol gördüm manyak biişeydi orj.5 basar valla, adama cesaret edip soramadım nerden aldın diye,yanıında ailesi vardı rahatsız etmiyim dedim...plakası aklımda ama :)

sor abicim insanlarda mutlu oluyo :)

bikeresinde blowoff unu sormustuk bi c4 de hergün selamlaşır olduk sonra adamla..bide sürekli gördügüm ama konuscak ortam olmadıgından konusamadıgım astra h sahipleri var mahallede.. Plakaları aklımda ama..Arattım göremedim ama dayanamazsam valla açarım yeni konu :) Opelci Opelciyi arıyor sonucta :)

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki sensör sonradan takılır oda 200-250 civarında bi fiyatı var serviste taktırırsan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...