Oto anahtarlai-immobilizer-kumanda

muhyiddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar,Oto anahtarları konusunda sıkınız olursa yardımcı olmaya hazırım.Anahtar,kumanda ve kayıp anahtar,yedek anahtar gibi konular olursa ben buradayım.Ayrıca bütün anahtar,kumandalı anahtar ve kumanda kaplarının boşu mevcuttur.Bu konudada yardımcı oluruz.

Arkadaşlar birde şöyle bir şey biz anahtarcılar servislerle falan yarışmıyoruz.Öyle durumlar oluyorki onların yapamadığını biz yapıyoruz.Bizim yapamadığımızıda onlara gönderiyoruz.Burada ikimizinde birbirimize ihtiyacı var.Yanlış analaşılma olmasın.Herkes iradesinde özgürdür.İstediği yerde işini yaptırır.

Ekli dosyalar

• Opel-Astra.jpg
    Opel-Astra.jpg
    5.4 KB · Görüntüleme: 39
  • y1pK2ub_nX40hEHLIUIN_f-rMb23_kw6FjsNaGPKjQDg6O9P18QJQZQNBTcy.jpg
    y1pK2ub_nX40hEHLIUIN_f-rMb23_kw6FjsNaGPKjQDg6O9P18QJQZQNBTcy.jpg
    2 KB · Görüntüleme: 34
  • Opel-Vectra-B.jpg
    Opel-Vectra-B.jpg
    5.4 KB · Görüntüleme: 31
  • Opel-Corsa.jpg
    Opel-Corsa.jpg
    4.1 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki ben birşey sorayım. Serpistar marka alarmın kumandasını sustalı hale getirebilir miyiz? Bir çok anahtarcı bu kopyalanmaz dedi ama birde size sorayım

kumanda bu
spa0289y.jpg

muhyiddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumanda

peki ben birşey sorayım. Serpistar marka alarmın kumandasını sustalı hale getirebilir miyiz? Bir çok anahtarcı bu kopyalanmaz dedi ama birde size sorayım

kumanda bu
spa0289y.jpg
Frekansını ölçmem gerekir.Çok çeşitli kumandalar var (frekans açısından).Eğer HCS xxx,CF,ise olmaz.(CB ise %50 ihtial),C ise,undef ise, ve diğerleri ise olur.Bakmak lazım diyebilirim ancak.

metehan_bera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de astra aracımın (96 model f kasa) anahtarını sustalı hale getirme niyetim var. Bununla ilgili fiyat ve bilgi verebilir misiniz?

muhyiddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de astra aracımın (96 model f kasa) anahtarını sustalı hale getirme niyetim var. Bununla ilgili fiyat ve bilgi verebilir misiniz?
Aracınızda alarm varsa ve alarm kumandası kopyalanan modelse,alrm kumandasını sustalıya koplalarız.Ama alarm yoksa boş sustalı kutuya yaparız.Ucuyla beraber dolu kumanda 50 ve 40 TL olanı var.Ama sadece suustalı derseniz 25 TL olur.

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba benim 99 astra aracımın kumandalı anahtarını avatarınızdaki gibi h modelin sustalısı gibi yapabilirmiyiz maliyeti ne olur bilgi verirseniz

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
benim 2009 model combo aracımın anahtarınıda sizin avatarınızdahi h modelden istiyorum ne kadara mal olur.. bilgi verirseniz sevinirim

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhyiddin bey, iletişim için telefon alabilirmiyim.

muhyiddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumanda

merhaba benim 99 astra aracımın kumandalı anahtarını avatarınızdaki gibi h modelin sustalısı gibi yapabilirmiyiz maliyeti ne olur bilgi verirseniz
Maalesef olmuyor.Onların sustalı kumandası yok.

Ekli dosyalar

• Opel-Astra.jpg
    Opel-Astra.jpg
    5.4 KB · Görüntüleme: 25

metehan_bera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızda alarm varsa ve alarm kumandası kopyalanan modelse,alrm kumandasını sustalıya koplalarız.Ama alarm yoksa boş sustalı kutuya yaparız.Ucuyla beraber dolu kumanda 50 ve 40 TL olanı var.Ama sadece suustalı derseniz 25 TL olur.

Sizden bu konuda pm bekliyorum...