Oto cam filmi

astra_hb2006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu oto cam filmi ile güvenlik filmi arasında bi fark varmı ?
Bilgisi olan arkadaşlar açıklama yaparsa sevinirim , bide istanbul avrupa yakasında fiyatda ve kalitede tavsiye edebileceğiniz yer varmı ? TEŞEKKÜRLER ...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
war güvenlik filmi genelde şeffaf olur ve kolay yırtılmaz bn böyle biliyorum.

akrep11

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmi genelde 3 koyuluk derecesine sahiptir.hem içeriyi derecesine göre göstermez,hem de güneş ışınlarını süzer,içeri daha az sokar.güvenlik filmi ise şeffaftır(ziebart hariç)camın dışarıdan kırılmasını önler,kolay dağılmaz(kapkaç,hırsızlık vs..)

TUNCEER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güvenlik filmlerininde renklisi var biz iş yerine yaptırmıştık, o zaman yapan arkadaşlara sordum araçlarada aynısını takıldığını söyledi, ancak camların tamamen sökülmesi gerekiyormuş

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oto flmleri ile güvenlik filmi arasındaki tek fark filmin kalınlığı..güvenlik filmleri daha kalın ve esnek camın kırılıp dağılmasını önlemesi nedeniyle güvenlik filimi deniyormuş aynı özelliğe normal filimlerde sahip ancan tabiki kalınlığı fazla olanın bu konudaki özelliği daha iyi...

ben fuarda görüp yaptırdım aracımın bütün camlarına güvenlik filmi yaptırdım renk seçenekleri bol miktarda mevcut...

ziebarta sordum 450ytl istemişti ben bursada bu konuda 1 numara olarak gösterilen hatta istanbul izmir ve ankaradan bile gelen araçlar var bu firmaya film yaptırıyolarmış araştırdım ve fiyat olarak da daha uygundu... ikizler otocam 300 ytl ye m50 numara filim yaptırdım ön camda dahil,muayeneden de filimli olarak geçtim problem çıkmadı filmin rengi orjinal renkli cam rengi aracın tamamı bu renk, arkalar koyu önler açık olunca dikkat çekiyo göze batıyo tek ren ve orta karar yaptırırsan çok daha kullanışlı olur...işçilikte çok önemli tabi özellikle güvenlik filmleri daha kalın olduğundan işçiliğini herkez iyi yapamıyo ısıtılarak camın şekli verilerek yapılıyo güvenilir yerlere yaptırmanı tavsiye ederim sonuçta bikere yaptıracan az para değil ziyan olmasın....

ayrıca camları sökmeden çok düzgün bi işçilik yaptılar hayran kaldım...

ozan4131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OzAn

Arkadaşlar bende 2005 opel vectra edition war arabamdan çok memnunum fakat arabama cam filmi yaptırmak istiyorum kocaelide oturdugum ıcın sanayıden bırını buldum american cam filmi yapıyoruz dedı fiyatıda 150 TL dedi sizce fiyat nası...

ozan4131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozan

arkadaşlar cevap alablır mıyım:bisiklet:

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben malatyadayım cızılmez fılm dıe yaptırdım 2 gun once 70 tl ye yaptı on cam harıc dıger 5 camı

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bende 2005 opel vectra edition war arabamdan çok memnunum fakat arabama cam filmi yaptırmak istiyorum kocaelide oturdugum ıcın sanayıden bırını buldum american cam filmi yapıyoruz dedı fiyatıda 150 TL dedi sizce fiyat nası...
buna cvp bende bekliyorum sanırım bende aynı yere sordum bana 200 dediler :D american cam filmini ama acaba nasıldır bu film bilmiyorum bilgili arkadaşlar yardım bekliorum ?