Otomatik Cam Calismiyor

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam herkese,

Arkadaslar benim zafiranin camlarini otomatik olarak kapatiyordum yada aciyordum ama artik olmuyor.Yani acma yada kapama tusuna uzun basip biraktigimda cam kendi kapaniyor yada aciliyordu.Simdi calismiyor.

Neden böyle oldu:Akünün kablosunu cikarmistim ve takarken kivilcim cikti.Bence bu normal, cünkü icinde calisan cihazlarin cektigi akimdan dolayi.Ama bu olaydan sonra CAMLAR ARTIK OTOMATIK CALISMIYOR.

Bilgisi olan arkadaslar varsa yardimlari ve önerileri bekliyorum.:help:

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Her camın kapatma tuşuna yukarıya doğru 5 sn falan basılı tut düzeldiğini göreceksin ... :)

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarin ilk isim hemen denemek olacak.Sonucu yarin bildirecem.Tesekkürler...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bekliyorum ... ;)

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarini bekliyemedim.taa garaja gidip yaptim sorun cözüldü.Bilgi icin tesekkür ederim.
Baska sorum ise kapidan kilitledigim zaman camlar kapaniyor, kumandadan bastigimda camlar neden kapanmiyor.Bunu nasil yapabiliriz?????

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Eğer arabanın özelliğinde varsa servise gidip tech2 ye bağlayıp 2 dk da yeni yazılım yüklüyolar.Ama benim aracımda yok mesela,sadece anahtarı sürücü kapısında sağa çevrili konumda bekletince kapanıyo.Ayrıca cam kaldırma modülü falan taktırabilirisin ama tercihen ...

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anahtar Kumandasinin Kapama TuŞuna 3-5 Sanİye Basili Tutmaniz Gerekİyor Kapilari Kaparken Elİnİzİ TuŞtan Kaldirmadan 5 - Sn Ye Basili Tutup Deneyİn.

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Denedim olmadi, simdi servisten geldim.Programlada olmuyormus.Ben internettin bir sayfasinda Diyotla falan diye geciyordu. Bu nasil oluyor..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ben de düşünmüştüm ama vazcaydım sonra şimdi cam kaldırma modülü taktırmayı düşünüyorum.

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Ben de düşünmüştüm ama vazcaydım sonra şimdi cam kaldırma modülü taktırmayı düşünüyorum.

Abi taktır walla...Güzel oluyo bi tık açılıyo...bi tık kapanıyo..Ben cam modülü olan ve sadece açıp kapatma amaçlı taktım.Alarmdan ağzım yandı.Memnunum marka tam hatırlamıyom ama iyi bişiy 70 ytl artı kumandalı anahtar süper oldu basıyon şak açılıyo....