Otomatik camin tek hamlede kapanmamasi

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 camdan bir tanesini kapatmak icin butona surekli basili tutmak gerekiyor. Problemi ne olabilir? Tesekkurler.

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle cam kapanma sorunu akü kutup başlarını çıkarınca oluyor düzelmesi için,
camlar kapalı iken dört camın kapatma tuşuna aynı anda basıyorsunuz ve camlar tekrar otomatik kapanır hale geliyor. yazılımla alakası yok. bu sistemi kapanıp açılır yapmışlar.

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle cam kapanma sorunu akü kutup başlarını çıkarınca oluyor düzelmesi için,
camlar kapalı iken dört camın kapatma tuşuna aynı anda basıyorsunuz ve camlar tekrar otomatik kapanır hale geliyor. yazılımla alakası yok. bu sistemi kapanıp açılır yapmışlar.
gecen hafta aku degistikten sonra problem başlamıştı. cok tesekkurler.

exalance_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen benim basımada geldi ama hepsini birden acıp kapayınca basa kadar duzeliyor.

şenol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam kapalıyken camın düğmesine kapatma yönünde basılı tut ,bu sırada kontağı aç düzelir.Benim arabada olmuştu.

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay vay vay daha neler öğreneceğiz yaaa..Teşekkürler bu bilgiler için

coskun34.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar, 2001 astra comfort aracım var. önceki gün servise gittim. camlarla ilgili bişeyler yapmadılar ama dün yolda giderken küt diye bises geldi ve sağ arka cam kapalı iken yarıya kadar indi, otomatikten kapatmak istediğimde şimdide kapanmıyo. Elle kaldırdım camı. öyle duruyo. Ne yapabilirim servis yolu mu gözüktü yine? yardımlarınızı bekliyorum.

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 camdan bir tanesini kapatmak icin butona surekli basili tutmak gerekiyor. Problemi ne olabilir? Tesekkurler.

hafızaya alınması gerekiyor tek yapmanız gereken cam tamamen kapalıyken cam açma dugmesinin kapatma kısmına bir sure basılı tutun hafızaya alır sorun cozulur

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar, 2001 astra comfort aracım var. önceki gün servise gittim. camlarla ilgili bişeyler yapmadılar ama dün yolda giderken küt diye bises geldi ve sağ arka cam kapalı iken yarıya kadar indi, otomatikten kapatmak istediğimde şimdide kapanmıyo. Elle kaldırdım camı. öyle duruyo. Ne yapabilirim servis yolu mu gözüktü yine? yardımlarınızı bekliyorum.

kendin halledebilirsn kapı içini ac otomat yuvasından cıkmıs olabilir olmassa veya ugrasmam diyosan servise git