kapı acma yerine led uygulaması resimli

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sagol Hakan Kardes Bİ Numarasin ....

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Link ölmüş arkadaşım ...

simdi denedim link saglam free ye tıkla zaman verir geri sayar 30 sn civarı sonra sifre cıkar yanda kutucuga sifreyi gir ok

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Rapid den dosya indirmeyi biliyorum sağol.Ama free ye tıkladığımda gelen kutucuğa yandaki harf-rakamları yazıp ok deyince şöyle bi hta veriyo : '' Download-Ticket nicht bereit.Javascript Fehler? '' Sorun bende galiba ???

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet bi sorun var halletmeye calısıcam

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Rapid den dosya indirmeyi biliyorum sağol.Ama free ye tıkladığımda gelen kutucuğa yandaki harf-rakamları yazıp ok deyince şöyle bi hta veriyo : '' Download-Ticket nicht bereit.Javascript Fehler? '' Sorun bende galiba ???
tahminimce firefox kullanıyorsun ve javascript engelleme extension ını indirip kullanmışsın..

cozum:bu uyarı cıktıgı zaman muhtemelen sayfanın altında sarı bir bant belirir ve o bantın en sagında secenekler olur..orayı tıklayıp "rapidshare.de sitesine izin ver" diye bir ibareyi tıklarsan bundan sonra rapid de sorun cekmezsin ..cunku o saniyelerin gerisayımını elemanlar java ile yazmış ..

not:simdi goruyorumki saniye geri sayımında bir sorun yokmuş sanırım cunku rakam ve harf yazımını başarmıssın..o zaman bu cozum senin icin olmayabilir

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o uyarıyı verdiğinde explorerdaki adresi direk yine seçin ve ENTER layın...
olmaz ise birkaç defa deneyin, düzelmesi gerekiyor...