otomatik şanzuman

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar d konumunda giderken yanlışlıkla p konumuna alan oldumu? alınırsa nolur .. niye sordum ....bundan önceki arabam 96 cd otomatikti. n konumunda kırkpınar yaylasından inerken dalkınlıkla r ye attım bişiy olmadı ama gaza basmamıştım demekki gavur bunu yaparken benim gibi dalgınları düşünüyo gördüm bişiy olmadığını .. ya p ye atılırsa nolur ? çok merak ettim valla

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar d konumunda giderken yanlışlıkla p konumuna alan oldumu? alınırsa nolur .. niye sordum ....bundan önceki arabam 96 cd otomatikti. n konumunda kırkpınar yaylasından inerken dalkınlıkla r ye attım bişiy olmadı ama gaza basmamıştım demekki gavur bunu yaparken benim gibi dalgınları düşünüyo gördüm bişiy olmadığını .. ya p ye atılırsa nolur ? çok merak ettim valla

D de giderken yanlışlıkla mandala basıp nasıl P ye alınır merak etsemde denemeyin bile..

P de şanzımanı kilitleyen çelik bir pim vardır..bu pim şanzımanı paramparça eder hareket halinde P ye olurya geçerse..sakın

ileri giderken geri geçmez çünkü şanzıman beyni derki bu adam ne yaptığının farkında değil ben geri gitmem arkadaş:)

selamlar

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac hareket hainde iken R konumuna atmak sanziman icin iyi degil..arac dururken kareket halinde degilken ve frene basikken cekilir...sansimanlarin bozulmasi ekseri bu hatalar yapildigindan ortaya cikiyor..gelelim hareket halinde P kurumuna almaya... kendinden gecmez zaten yani emniyet yüzügünü cekmeniz lazim..cekilirse ne olur??? sanziman dagitir....agir masraflara sebebiyet verir cünkü hareket halinde bir araci aniden bloke ediyorsunuz ve halen fitesde...düsünün bir...bu R konumu icinde aynidir

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Her şeyden önce arabanızın şanzımanı buna izin vermez. Çok yüksek bir dişli sürtünme sesi duyarsınız. Çoğu zaman bir şey olmaz. Araba aynı konumda ileri hareketine devam eder. Ama ısrarcı olursanız hediyenizi alırsınız.

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben n den r ye geçirdim ama giderken bişiy olmadı valla

giderken siz kolu R ye getirsenizde şanzıman beyni vitesi geriye almaz,basınçlı yağı geri dişli grubuna göndermez bekler aracın durmasını..

ama P için şanzıman beyninin yapacağı bişey yok,arkadaşların da dediği gibi çok ısrarcı olursan arabada şanzıman kadar kilo kaybı olur:kop:

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Denemesi bedava deneyin ve burada paylaşın bakalım nolacak :kop:
Şaka şaka siz siz olun böyle şeyleri denemeyin.

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya denedim diyorum arkadaşlar yanlışlıkla tabi.. r ye geçti bişiy olmadı

xmuratalix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
D den P ye alınca TIRRRRRR diye bir ses geliyor harekete devam ediyor sonra silkelenerek duruyor motor stop ediyor :D:D:D aceleyle bu salaklığı yaptımda ordan biliyorum

Son düzenleme:

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
p ye alınca olmuştur o