Otomatik vites sevenler derneği

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
omeganın ön pek düzenli değil. o yüzden estetikden sonra eski haline kavuşcak kısmetse.
senin düşündüğün tarzda estetiği ilerde yapacam kısmetse. fazla bişi değil ama yetecek. kuşakları iptal edilip beyaza boyucam. öne çift küçük ledli sis farı (bi tane video dönmüştü s600 mercedes vardı onun sisleri gibi) indirmek pek yakışmaz diyorlar ama genede bi denicem. fazlasına bende karşıyım. son olarak komple cam tavan ve kirli bej deri döşeme.

yada bunu satıp sw volvo alırım.

Kuşakların yerini beyaz boyatmaksa vazgeç derim abi.

Arabayı indirmeyi düşünmeni ise duymamış olayım. :)

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet abi ledli sis farı yakışır... Komple cam tavan, deri döşeme fln Omega olur Mercedes :) :D
Bu arada aman abi SW Volvoyu duymasın sakın...:)

led konusunda halen araştırmadayım. sanırım 3w lık power led yeterli olucak. daha büyüğü sanırım yok ama voltajı uymuyor. ama yetmesse bile birkaçtane ledden sis çıkıyor.
problem ışığın dağılma şekli. zamanım olduğunda denemeler yapacağım. belki mercekle toparlanabilir belkide orjinal sis farının içine gömülür.

omegayı çok seviyorum ama meret gitmiyor. hele bide tüp olunca iyice ölüyor. volvoyu istememin nedeni sadece turbo olması (yeni volvolar değil, ford almadan önceki orjinal volvolar, 850 t5, v70 gibi)

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuşakların yerini beyaz boyatmaksa vazgeç derim abi.

Arabayı indirmeyi düşünmeni ise duymamış olayım. :)

yok yok komple beyaz ve kuşaklar iptal. ilk 63 impalamdan beri büyük arabaya beyazı çok yakıştırırım.
biliyon ben lastikleri büyüttüm. 245/45 18 yaptım arkayı. çok kalktı. indermeyi fazla onaylamasamda en azından orjinaline yaklaştırsam güzel olcak.