Otomatik vites sevenler derneği

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Selamlar otomatik vites sevenler derneğimin güzel insanları. Nasılsınız? :D

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Polat abiiii.
Orjinal 105 binde,ilk sahibinden,full orjinal içi dışı tertemiz bi ford taunus la anlaştık.Haftaya inşallah senin kapıdayım yan yan :D

Hayırlı uğurlu olsun Berkay'ım. Güle güle güzel günlerde kullanırsınız inşallah. :)

Abimde vardı 1979 Ford Taunus Station Wagon. 17 Ağustos 1999 depreminde Adapazarı'dan İzmir'e bizi o getirmişti. Nice arabalar yolun kenarında kalmıştı. Taunus o kadar su kaynatmasına rağmen "tık" demeden getirdi. O günü bilen bilir; Değirmendere-Gölcük arasını 13 saatte gitmiştik. İnşallah bir daha öyle bir gün yaşamayız.

kesinlikle eski beyazlar çok güzel. daha açık daha beyaz.

Yakışır Hoca'm. Merakla beklemedeyiz. :)

merhabalar otomatik vites sevenler dernegi,
ne zamandan beri araniza katilmayi düsünüyordum, kismet simdiyeymis :D
aracim subaru impreza hb. 1.5 awd tiptronik. aracta sportshift sanzuman var.
saygilar

Hayırlı olsun Bekir. Aramıza hoşgeldin. :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan abim Allah razı olsun inşallah kazasız belasız bineriz :)
Yarına inşallah geliyor çakma cgg :D:D

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polat abi power led lerin kendi mercekleri var 8-16-32 derece açılı falan aydınlatmalarıda baya güzel, güzel birşeyler olabilir :)

yeni gördüm mesajını.
bu açı işini bakabileceğim bir site veya resim vb varmı. ya millet farlarını led yaptı. biz neden yapamayalım. ama yerleşim açı mercek ve parlaklık kafamı kurcalıyor. tabi bide bu işi tüvtürke uygun yapmak var.
inşaata ışık almaya bir led fabrikasına gidicem tuzlada. orda herşeyini inceleyim diyorum.
işi bilenlerin yardımı güzel olurdu.

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kasa değil bi önceki kasa. benim sevdiğim volvolar forda satılmadan öncekiler. köşeli olanlar. birde o zamanlar xc cross country leri var 4 çeker. rakamları makul bence. birde R motorlu oldumu değme keyfime.

led hakkında bilgin var sanırsam. orjinal mercekleride varmı bildiğin. geçen bir yerde spotda gördüm her lede mercekleriyle beraber bir sistem yapmışlar. o mercekler ışığı daha toplu yolluyorlar.
Polat abi power led lerin kendi mercekleri var 8-16-32 derece açılı falan aydınlatmalarıda baya güzel, güzel birşeyler olabilir :)
Evet katılıyorum... :)

rpsykho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni gördüm mesajını.
bu açı işini bakabileceğim bir site veya resim vb varmı. ya millet farlarını led yaptı. biz neden yapamayalım. ama yerleşim açı mercek ve parlaklık kafamı kurcalıyor. tabi bide bu işi tüvtürke uygun yapmak var.
inşaata ışık almaya bir led fabrikasına gidicem tuzlada. orda herşeyini inceleyim diyorum.
işi bilenlerin yardımı güzel olurdu.

http://leddukkan.net/ bu siteyi bir incele derim Polat abi, ben elektronik okuyorum, amcamda elektronikçi başka bir amaç için amcamın yaptığı içinde 8 adet mercekli powerled olan fener gibi birşeyi gece karanlıkta sokağa tutmuştum nasıl aydınlatıyor diye, sonuç gayet güzeldi, parlaklığı dirençle falan ayarlayabiliriz normal far kadar aydınlatma yapacağını sanmıyorum ama yeni arabalarda falan gördüğümüz ledlerin görüntüsünü verir

rpsykho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok sağol abicim.. :) Allah kimseye kaza bela vermesin.
Resimleri eklicem inşallah cumartesi müzik sistemini bağlayıp :)

cumartesiye çok var berkay sen al arabayı koy resimleri:) bu arada araç nasıl bir araç? kaç model? motor ne? şanzıman otomatikmi düz mü? sedan mı stationwagon mu? bilgi ver birazcık merak ettik :)

bugün bizim aracı 72 ford 26m le takas etmek isteyen biri çıktı güldüm adama :)