Otomatik vites sevenler derneği

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Dernek... Öncelikle Herkezin Bayramı Mubarek Olsun... Ne Zamandır Giremiyorum Foruma Hepinizi Özledim...:) Nasılsınız Neler Yapıosunuz Bakalım ??? :)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim nigar zengin arabası oldu kafasına göre lpg ye geçiyor geçmiyor :D deli gibi benzin yakıyor :D 100 km de 1/6 depo yaklaşık 10 tl :D bugün baktım bütün sanayiler kapalı

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayramıda bitirdik hayırlısıynan
ne var ne yok millet. nasıl geçti bayram.

kendi adıma bayramda çok yakan tawanı çürük bir nigar wardı.tatsız bi bayram oldu.her anlamda.dün kaportacılar kapalıydı.yarına artık babam ilgilenir nigarla.lpg yi pc ye bağladılar herhangibir arıza göstermedi.lpg geçiş ısısını düşürdüler.lpg ile 7000 rpm dewire yükselttiler.nigarın uyuzluğu,gıcıklığı üstündeydi anlayacağınız.walla benimde gıcıklığım tutarsa bir gün ansızın satabiliri.cts ek-can a gittim.astra yine bana göz kırptı... :D
şeytana uymamak için kendimi zor tuttum.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi adıma bayramda çok yakan tawanı çürük bir nigar wardı.tatsız bi bayram oldu.her anlamda.dün kaportacılar kapalıydı.yarına artık babam ilgilenir nigarla.lpg yi pc ye bağladılar herhangibir arıza göstermedi.lpg geçiş ısısını düşürdüler.lpg ile 7000 rpm dewire yükselttiler.nigarın uyuzluğu,gıcıklığı üstündeydi anlayacağınız.walla benimde gıcıklığım tutarsa bir gün ansızın satabiliri.cts ek-can a gittim.astra yine bana göz kırptı... :D
şeytana uymamak için kendimi zor tuttum.

sabah ilk gaza geçtiğinde şaşırmalar başlarsa bilki geçiş sıcaklığı çok düşmüştür. ayardan sonra yaptımı bidaha.
boşver astrayı nigarın yerini tutmaz hiçbiri.