Otomatik Vites Teli

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün kendi servisime ve arkadaşımın servisine gittim.
Kendi servisimdeki usta vites halatının değişmesi gerektigini belirtti. Hatta sorunun nereden kaynaklandıgını motoro üzerinde de gösterdi.
Daha sonra arkadaşımın devamlı gittigi ve çok güvendigi ustaya gittim. Bir sorun olmadıgını bu şekilde kullanabilecegimi belirtti. Fakat benim içim rahat etmedigi ve biraz da pinpirikliği oldugum için çok kararsız oldum.
Benim usta 270.- TL parça + 100 Tl işçilik toplam 370 TL maliyet belirtti.
Burada opel yedek parçası satan ve devamlı parça aldıgım yer ise orjinali 280.-TL
yan sanayisi ise 75 TL oldugunu belirtti. Yan sanayi ile orjinal arasında fark olmadıgını belirtti.
Yan sanayi taktırsam bir sıkıntı olurmu ?
Tam vize ve lpg işleme masrafının üzerine geldi artı cuma gününe kadar da trafik sigortasını yaptırmam gerekiyor.
Geldimi hepsi üst üste geliyor :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kullanıcı isem gözünün yaşına bakmaz anıdan orijinal ürün neyse onu kullanmaktan çekinmem. ;)

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şanzıman da mümkün olduğunca orjinalden şaşmayın deyim.

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Bugün eski servisime bu sorun için ugradım ve sagolsunlar 60 TL gibi bir maliyet ile eski haline getirdiler.
Şanzımanın ileri geri gitmesini saglayan küçük parçayı söküp tornacıya gönderdiler ve dolgu maddesi ile sorunu hallettiler. Dolgu yapılan parçada 1-1,5 cm lik bir vida parçası gibi bir şey.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Merhaba
Bugün eski servisime bu sorun için ugradım ve sagolsunlar 60 TL gibi bir maliyet ile eski haline getirdiler.
Şanzımanın ileri geri gitmesini saglayan küçük parçayı söküp tornacıya gönderdiler ve dolgu maddesi ile sorunu hallettiler. Dolgu yapılan parçada 1-1,5 cm lik bir vida parçası gibi bir şey.

Bununla geçmiş olsun.

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Büyük bir yük kalktı üzerimden..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İnsanına aracında bir sıkıntı olunca insanın canı bir şey istemiyor bunu çok iyi biliyorum. Ama sorunu olmayan bir araç yıkıyorsun temizliyorsun sonra biraz dolaşıyorsun o anda bir huzur kaplıyor insanın için. İşte o huzuru bana hiç bir şey veremiyor.