Otomobil tavsiyesi

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maximum 11.000TL ye kadar araç tavsiyesi.Aracı akraba için düşünüyoruz.Ticari,minibüs,kamyonet,MPV tarzı birşey düşünmüyoruz.Tek kapı,4K yada 5K bir araç olabilir.Misal 106 GTİ gibi spor bir araç olursa çok daha iyi olur.Araç için belirlenen rakam biraz kısıtlı lakin tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net

Mondeoların bu kasasından ben nefret ediyorum ya. Arkası ayrı bi tipsiz,önü ayrı bi tipsiz. :D

M

matias

Bilgi Girilmemiş

Abicim ghia mondeolara bak modeline göre neler var hemde çok konforlu bir sürüşü vardır

Ghia mondeolar ön konsol orjinal ahşap döşeme ve bazı modellerinde yol bilgisayarı var mk2 mondeo(2000 civarı)

Mondeo tipsizdir ama o fiyata alınacak en iyi araba odur birde konforu seni gerçekten çok tatmin edecektir ayrıca bazı modellerde koltuk ayarlanması otomatiktir.

Son düzenleme:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 dti corsa. az yakar çok kaçar. 130 tl 750 km şehir içi. basarsan 650 km. hemde guzel giderrr chipleyince.

M

matias

Bilgi Girilmemiş
Konfor güç özellik arıyorsan Mondeo ayrıca Mondeo corsa corolla bravodan bir sınıf üst modeldir ve güçlü motoru performansı seni kesinlikle memnun edicektir abi.

Kötü tarafı
Parçası pahalı
Yakıtı biraz fazla olabilir tam emin değilim.