özel servisler

selcukreis035

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim mekan izmirde 3 sanayide özüm opel ondan sonra stadyum metronun altındaki joker bekleriz mekana bu arada bu adamlar işini ustası arabayı rahatlıkla bırakabilirsiniz

opelcalibra_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.calibra-tuning.com
MAVİ' Alıntı:
opelcalibra 1 neden servisini değiştiriyorsun. opel team'den memnun kalmadınmı

:(

Acikcasi su en son basima gelen olay beni soguttu ... bundan 2 hafta once sanzimanim kirili ... sazimani sakarya assa indirdik hani bakicaz ne kirildi diye icinden bir kucuk su bardagi kadar sanziman yagi cikti ... ben Haziran ayinda o arabayi Opel Team'de bastan assa toplamistim ki buna sanzimanda dahil ? Sanziman yagsiz kalmis bende yuklene yuklene giderken kuuuutt kirildi.. Sakaryadakiler yagsizliktan asinmis ve dolayisiylada kirilmis dediler .. Bu olay beni soguttu o kadar ..

Ama sunu soliim Mustafa abi birebir ilgilenseydi ki cok zor bir dunya araba oluyo serviste bu olay basima gelmezdi ... Ordaki benim arabayi yapan elemanin hatasi iste .. Kacti tam tamina 960 YTL durup dururken ...

:(

MAVİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun üzücü bir durum

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Team Opel Servis ile ilgili ilk defa şikayet duydum açıkçası... Opel' lerimi de diğer marka araçlarımı da bu servise götürüyorum hala... Benim gibi forumdan birçok arkadaşımız da bu servisle çalışıyor.

Belki Levent' ten kaynaklanan bir sorundur! Belki Sakarya' daki ustanın yorumu ( yağsızlıktan ) yanlıştır.

Servis sahibi arkadaşlarımız Muddapa ( Mustafa ) ve Yezocan ( Yeliz ) forumu yakın takip eden insanlardır. En kısa sürede de konuya açıklık getireceklerdir.

Bunun dışında ufak bir dipnot: Kuruluş olarak tuning&modifiye üzerine olmasa da Mustafa' nın hazırlamış olduğu bir çok atmosferik ve turbo araç vardır...!

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aydın da ATS servis.:pon:

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Arkadaşlar;

Sanırım MAVİ; İstanbul servis önerisi istiyor. Türkiye' nin dört bir yanında servisleri dökmeyelim mesaj kalabalığı oluyor ve konu amacından uzaklaşıyor. Servis yorumları ve tavsiyeleri ile ilgili geçmişte açılan başlıklar da var ayrıca... ARAMA motorundan yardım alabilirsiniz..

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. Levent arkadaşımızında dediği gibi aracı Haziran ayında servisimizde bakıma girmiş baskı balata değişmiştir. Volan taşlanmıştır ve şanzuman yağı amerikan malı özel bir yağ ile doldurulmuştur.
2. Haziranda yağ eksik konmuş olsa arabanın şanzumanın dağılması 7 ay değil çok daha kısa sürede gerçekleşirdi.
3. Yağsız kalmış bir şanzumanın içindeki bütün bilyalar ve dişliler yağsızlıktan kavrulur ve kullanılamaz hale gelir. Bu durumda şanzumanın tamiri olmaz tamemen değişmesi gerekir. Fakat Levent arkadaşımızbize arayarak şanzumanın 1-2 adet dişlisinin kırık olduğunu söylemiştir. Bu durum kafamızda soru işareti bırakmaktadır.
4. Servisimiz yaptığı tüm bakımlarda sorumluluğunu kabul eder ve eğer tarafımızdan kaynaklanan bir hata olursa masrafları herzaman karşılamaya hazırızdır. Fakat Levent arkadaşımızın arabası bize dönmemiştir. Hatanın bizden kaynaklandığı sadece bir ustanın iddasından ibarettir.
5. Bu arızanın büyük bir olasılıkla kullanıcı hatasından kaynaklandığını düşünmekteyiz.
6. Levent arkadaşımıza diğer servislerde sorun yaşamamasını dileriz.

Not: Levent arkadaşımızın kız arkadaşı bizi telefonla aramış ve 1-2 adet dişliye ihtiyaçları olduğunu belirtmiş bunu üzerine şanzumanın kargoya verilip tarafımıza yollanmasını ve burda toparlayıp geri göndermeyide teklif etmemize rağmen bize bir geri dönüş olmamıştır.