Özellikle benzin azken gaz kesme sorunu

cenkcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Aracım astra G 2001 model 2000edition serisi. Sorunum şu: özellikle benzin azken, düz giderken değilde sağ ve sol dönüşlerden sonra 2-3 sn'lik gaz kesiyor araç. Ancak depoda ceyrek ve ceyrek depodan fazla benzin oldumu hiç böyle bir sorun olmuyor. Sorun benzin pompasından falan mı acaba? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

cenkcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
ustalar yokmu yardımcı olcak olan?

Batu ÖZÇİLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük ihtimal pompa cekemiyor bendede 2000 model aynı arac var ceyrek deponun biraz altında time trail için piste girdim sürekli sağ sol yapınca kesmeye başladı ve her turdada aynı yerde kesti büyük ihtimal pompanın depo içerisindeki yerinden kaynaklanan bi sorun

romeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş aynı dert bende de var,ben depoyu değişmiştim ondan sonra başladı. bulursan haber uçur lütfen

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin pompası sorunu var bence.Aynı sorun bende de yaşanmıştı.Bir depo benzine 1 şişe enjektör temizleyici atmam ve ara sıra yüksek devirlerde(4000-5000) benzinde kullanmam bu forumda tavsiye edilmişti.Sonuç olarak tekleme sorunu yok oldu.Benzini de kesinlikle çeyrek deponun altına düşmemeye çalış.

cenkcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
sagolun ustalar. ilk yapmaya başlayınca full depoyla uzn yola gitmiştm. ondna sonra 1 ay içinde bnzini az almama ragmen hiç gaz kesmemişti. ancak son günlerde yine başladı. bu sorunun motora fln ciddi bi zararı varmı?