palio 1.2 ve 200 ü geçmiş

C

cptdeniz

Bilgi Girilmemiş
Talep edilen araba ilanı mevcut olmayabilir,
Talep edilen araba ilanı kontrol aşamasında olabilir,
Talep edilen arabanın ilan süresi dolmuş olabilir
alan arkadaşa hayırlı olsun....
artık o da bol bol 200 yapar 1.2 palio ile
1.2 palio un çok seri tabiri yerindeyse sıçan gibi araba olduğunu biliyorum ama bencede 200 zor gibi. 120 yi geçince bile araba şahlanıyo zaten yola basması bıle mumkun degıl 200 de giderken..

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah bana o günleri bir daha göstermesin, bir daha FIAT ve Koç grubu bir arabaya bineceğime ömrüm boyunca yürümeye razıyım. Amin
Başka hiçbirşey yazmıyorum.

:eek:

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Papirus' Alıntı:
Allah bana o günleri bir daha göstermesin, bir daha FIAT ve Koç grubu bir arabaya bineceğime ömrüm boyunca yürümeye razıyım. Amin
Başka hiçbirşey yazmıyorum.

:eek:

:kop: bencede 200 görmesi zor hele o devir saatinde imkansız vardır bişey eminim

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Palio nun derdi bütün siteyi germiş anlaşılan boşverin arkadaşlar palio yla 200 basana selametle git nasıl dönersen dön denir.

Ve sakın palio ya yapıyo ben neden yapmıyım diyede kendinizi ateşe atmayın yazık valla hem kendinize hem etrefa kast ve cinayet olur bu.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
Palio nun derdi bütün siteyi germiş anlaşılan boşverin arkadaşlar palio yla 200 basana selametle git nasıl dönersen dön denir.

Ve sakın palio ya yapıyo ben yapmıyım diyede kendinizi ateşe atmayın yazık valla hem kendinize hem etrefa kast ve cinayet olur bu.

+ 1 milyon

boşverelim palio yu ister 200 yapsın ister 300 :)

biz efendi efendi opel lerimizden konusalım

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BMW İLE MERCEDES yarışırken arkadan sello yapıp yol vermedikleride olmuştur muhakkak Palio 1.2 ye :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu pailo yoyu tasarlayan adamlar 1 km yi 1200 mt hesaplamışlar heralde 200 km/h dan bahsediyorsunuz arkadaşlar yapmayın allah aşkına dahada gidecek yani :) ozaman millet subaruya porche ye boşuna para harcıyolar al bitane palio 1.2 tamam :) yan yana koyup ölçelim opelin göstergesiyle palio 200 de iken opel 170 i geçsin bende bu opeli yakarım. Palionun o hızı yapması için ne aerodynamic yapısı var nede lastik uyumu var standart bi palio mümkün değil sapma var