palio 1.2 ve 200 ü geçmiş

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
200 yaparmı yapmazmı bilemem ama vites oranı uzun 1,4 1,6ya 3000 devirde 120 görüyodu.

rimednac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir daha asla 140 km hızın üzerine çıkmayacagım. 170km hızla giderken şerit değiştirmek zorunda kaldıgınızı bi dusunun??? ya da bir tavuga carptiginizi aracın on kısmı paramparça olur. 2 gün önce ölümden döndüm bir daha tövbe... gidecegim yere 10 dakika geç gideyim yani. ne fark eder? biraz geç oldu ama anladım...

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadran hatası bu kadar da olmaz ki ya :kop: 1,2 16v ve 80 hp bi araba asla ve asla 200 yapamaz, yokuş aşağı olmasın, istersen uçaktan at gene olmazzzz. kadran hatasından başka bişey değil bu. bu 200 le giderken yanından 160 la bi bmw geçerse hiç şaşırmayın :D

savagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskimiş konuya bende parmak basayım bari.
ben aslnalar gibi 200 yapacağına inanıyorum bu arabanın.
97 model 1.4 88beygir 8 valf tipo ile 190 ı devirdim ben.devirde 5500 civarıydı.
kim demişse yapamaz diye gitsin samsuna kadar.hem gezmiş olur hemde boyunun ölçüsünü aalmış olur.

tamam arkadaşım.hepimiz kendi motorları söküp,yerine 1,2 palio motoru takıyoruz.nasıl olsa bizim motordan daha performaslıymış,
200 üde görüyo :)

COMMODORE GS/E

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimseyi kandırmaya gerek yok çok bariz bi fotomontaj.. Bu araç o zaman 6 yada 7 vitesli.. Eliniz değmişken bence devir saatinide sona yaklaştırın ondan sora resimi güncellersiniz.. Bundan sonra bakanlar kanabilir o zmn ;)

1.2 motor sadece hava filtresi var diosun sora 1.6ları çok rahat geçio diosun.. Denk gelmemiş bence size basan biri kendi kendinize yarışmışsınız :)

Bu arada 2.0 araç alıp o kadar vergi ödeyen arkadaşlar.. Sizde de harbiden hiç akıl yok :) Bakın kardeşlerim ne güzel 1.2 araçla neler yapıolar.. Sizde boşyere verin benzin paralarını :)
aynen katılıyorum:rock

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam arkadaşım.hepimiz kendi motorları söküp,yerine 1,2 palio motoru takıyoruz.nasıl olsa bizim motordan daha performaslıymış,
Anlamakda güçlük çekiyorsunuz veya anlıyorsunuzda işinize gelmiyor kadranda o hız görmesinin nedeni motorunun performansı olması felan değil şanzıman oranlarıdır.:alkis:

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlamakda güçlük çekiyorsunuz veya anlıyorsunuzda işinize gelmiyor kadranda o hız görmesinin nedeni motorunun performansı olması felan değil şanzıman oranlarıdır.:alkis:

madem arabayı biliyosun, şanzıman kısa mı uzun mu? anadola da bu şanzımanı taksak 200 yapar mı :eek:

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kimsye palio daha iyi araba demedim.sadece 200 görür dedim.
bunda bu kadar stres yapacak bir şey yok.
220 kadran bulunan 1.6 astranın yapabileceği fab.hızı belli.ben 200 ü geçtim derken bir çok arkadaşımız 180 , göremedik diorlar.
yokuşaşağı yokuş yukarı ne fark eder.tartışılması bile anlamsız.
elbette bir opelle bir tofaş aynıkefeye konulamaz ama söz konusu olan hız ise bir çok araba bahsi geçen hızı gayet rahat yapıyor.bugün 5 milyarlı tipo 2.0 16V 250 km yi çok rahat geçerken 40 milyarlık vectra ile hıa bazen ulaşmak güç olabiliyor.bu vectra tipodan kötü demek değildir.unutmayalım lütfen.
bence 1200 cc palio 200 km hız yaparmı tartışılması yerine 200 km hızın sakıncalarını tartışsak daha anlamlı olur.