Park halindeki astrama arkadan çarptılar(inegöl)

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sigorta bu günler için zaten bencede sigorta ödesin.
Sigortanın sadece sevmediğim tek bir olayı var o da değiştirilecekti ama son durum noldu bilmiyorum.Ben aracımı x sigortadan sağlam bir şirkettenden sigortalatıyorum fakat karşı tarafınki y ve dandik sigorta.bir kaza anında benim sigortam olayı şıp diye çözüp hallederken karşı tarafın sigortası benim işlerimi baştan sağma yapıyor.Ben neden iyi bir sigortadan yaptırıyorum ozaman.?
Bu nu bie sigortacı arkadaşıma sorduğumda bu mercek altında demişti artık sigortan neyse seninkini o karşılayacak falan demişti ama son durum noldu bilmiyorum?

savanam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar mesajlar için çok teşekkür ederim. Özel mesaj atanların mesajlarını aldım saolsunlar. Trafik sigortası konusunda çarpan adamın insiyatifi belirler işi sigorta ödesin derse ona göre işlem yaparız yok ben ödeyecem derse ki telefonda öyle dedi ona göre davranırız. Yarın görüşecez bakalım. Birkaç güne kadar bursaya gelirim. Bursa özel opel servisi konusunda tavsiyesi olan arkadaşlar saolsunlar.

esr59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun Allah beterinden korusun.Burda konuşulanlar sizi değil karşı tarafın çıkarını düşünen şeyler(rapor falan).Karşı taraf hasarı üstlendiyse eyvallah.Allah göstermesin ama bizim suçlu olduğumuz bir kaza yaşarsak mutlaka rapor tutturalım (alkollüysek mutlaka tutturmayalım:D anlaşma yoluna gidelim) en azından karşı tarafın hasarını trafik sigortamız karşılar.

esr59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafik sigortalarında kazasızlık diye herhangi birşey yok. Muhtemelen sizin dediğniz kaskodaki hasarsızlık indirimidir. Onunda trafik sigortasıyla hiç alakası yok.
Bu kazada araca vuran kişi eğer sizi uğraştırmadan zararınızı karşılayacaksa tutanak falan tutmayın. Araç satışında falan yapılan her türlü hasarlar artık bir mesajla geliyor. Tam adını bilmediğim bir sorgulama var. Aracın başına gelen herşey sms ile geliyor. Neyse eğer adam masrafınızı karşılamaz ise tutanak tutun ehliyet ve ruhsat fotokopisini alın ve bir yetkili serviste yaptırın aracınızı. Sonuçta sizden para çıkayacak ve serviste orjinal parçalar kullanıyorlar ve size hertürlü yardımı sağlıyorlar. Bursa da en son iki tane yetkili servis vardı.

Ahmet Altınçubuk
Zannedersem o sorgulama tramer olması lazımdı.Turkcellden sorgulama yapılabiliyordu ama numarasını bende bilmiyorum.

savanam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün çarpan bayanın eşiyle konuştuk. Adam bursaya giderken harcayacağım benzin parasını bile karşıladı. Para konusunu hallettik yani. sigorta işlerine filan girmedik. Bu cumartesi günü gidecem bursaya. BURAK53 oto kingi tavsiye etti bir de poyraz otoyu tavsiye edenler var. oto kinge aradım ama ulaşamadım daha bakalım. Gitmişken torpido kolu kırık arabanın sonra amörtisörler var bir de lastik değişecek. İşimiz var yani. Yalnız michelin lassa gibi değilde 90 lira civarında lastik taktırsam nasıl olur diyorum.

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
tekrardan geçmiş olsun,allah bidaha yaşatmasın böyle şeyler.
Lastik işine gelince, bence şakaya gelmiyecek bir durum,unutmayın ki yerle temasınızı sağlayan tek şey lastik, bence yere sağlam basmak herzaman iyidir,sonuçta aracınızda sevdiklerinizde seyyahat edecek.iyi bir marka alın, hem sağlıklı hemde daha uzun süreçli kullanın derim ben.Michelin,goodyear,yokohama vs...