Park sensörü arızası

ilker_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyiakşamlar 2015 j sport aracım hiç bir şey yokken geri vitese atınca servis park yardımcısı arıza diye uyarı verdi görüntü var fakat ses vermiyor bir şeye yaklatığımda ses vermiyor bir tamirciye gösterdim park sensörünüz değişecek dedi 450 lira gibi bir maliyet (el emeği hariç)para istediler.Sensör fiyatlarına baktım bazı sitelerden ama pek güvenemedim sensörü kendimiz takabilirmiyiz ve orjinalini alabileceğim bir site önerisi verebilirmisiniz teşekkürler.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
park sensörü buzzer arızalanmış olabilir götürüp opcomla bir baktırın sonrasında aliexpressten sensör temin edebilirisiniz

• Beğen
Tepkiler: ilker_01

Hashüs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sensörlerin nasıl takılmasıyla alakali internette videolar var ordan bilgi sahibi olabilirsin parca arizaliysa eger Aliexpresten sipariş ver kendin tak. 450 lirayı aç kurtlara kaptırma

Maddalyn

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Önce buzzer kontrol et bence ufaktan başla. Elektronik parça satan bir yerden buzzera uygun bir tane bulup dene sorun çözülmez ise sensör tarafına gitmen daha mantıklı olur.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Mesele buzzer nerede onuda bulmak eğer ki parktronik ise 2 buzzer var araçta

Maddalyn

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Biraz önce kontrol ettim astra j de orjinal olanları fabrika veya servis çıkışı ise arka tarafta beyni varmış oda aracın kendi hoparlörlerini kullanıyormuş. Orjinal olmayanlar direk buzzer takıyor oda aracın arka penceresine yakın noktada olur genelde. Beyin ile alakalı bir sorun olabilir. Opcom ile arıza kaydına bakın isterseniz önce. Multimedyada veya beyinde oynayan vs kablo da olabilir.

• Beğen
Tepkiler: ilker_01

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Parktronik varsa orj. Fabrika çıkışı aracın sağ tavan ve sol tavan içerisinde buzzer olur sağ sol emniyet kemeri ve diğer uyarıların buzzer direksiyon içerisinde oluyor orj. Sistemde

ilker_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilker_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz önce kontrol ettim astra j de orjinal olanları fabrika veya servis çıkışı ise arka tarafta beyni varmış oda aracın kendi hoparlörlerini kullanıyormuş. Orjinal olmayanlar direk buzzer takıyor oda aracın arka penceresine yakın noktada olur genelde. Beyin ile alakalı bir sorun olabilir. Opcom ile arıza kaydına bakın isterseniz önce. Multimedyada veya beyinde oynayan vs kablo da olabilir.
TESEKKÜR EDERİM

ilker_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sensörlerin nasıl takılmasıyla alakali internette videolar var ordan bilgi sahibi olabilirsin parca arizaliysa eger Aliexpresten sipariş ver kendin tak. 450 lirayı aç kurtlara kaptırma
TEŞEKKÜR EDERİM