pasta cila nasıl yapılır

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
degerli form uyeleri yarın arabaya pasta cila yapcm spiralim de var

sorum şu pasta cilayı vurduktan sonra kurumasını bekleyip mi temizleyecez yoksa tam kurumadan kurumaya yakın mı temzliyecez herkez bişe soyluyo yardm ederseniz sevinirm baska tavsiyeleriniz varsa onlarıda duymak isterim saygılar

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pasta cılayı arabaya sureceksın kurumasını falan beklemıceksın elinede pamugu alacaksın yuvarlak dairesel bicimde sileceksin.hafiften bastırabılırsın cızıklerın durumuna göre.

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen bu pamuk olmasada yumusak bi havlu olsa ben öyle silmiştim yaptıktan sonra ama sen pamukla sil benimkini beğenmeyip bi daha çekmiştim sora pamukla sildim şimdiden kolay gelsin...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araban yeniye benziyor eger öyleyse benden tavsiye kesinlikle pasta cektirme sadece cila yeterli eger ufak tefek cizik var diyorsan sadece cizik olan bölgelere pasta cek cizik falan yok sadece yüksek parlatici ve koruyucu görevi yapsin diyorsan sade cila isini fazlasiyla görür malüm pasta isi boyadanda birseyler alip götürüyor yillardir cila isini kendim yaparim makina ile degil elimle aliskanlik belki ..

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araban yeniye benziyor eger öyleyse benden tavsiye kesinlikle pasta cektirme sadece cila yeterli eger ufak tefek cizik var diyorsan sadece cizik olan bölgelere pasta cek cizik falan yok sadece yüksek parlatici ve koruyucu görevi yapsin diyorsan sade cila isini fazlasiyla görür malüm pasta isi boyadanda birseyler alip götürüyor yillardir cila isini kendim yaparim makina ile degil elimle aliskanlik belki ..

Ben de katılıyorum güzel açıklama.

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba 2007 model. ustu cok cizik yni cizik derken kılcal cizikler var fazlaca. fırcaların bezlerin izleri onları doldurmak boyaya bakım yapmak birazda parlatmak için yapcam bugun gittm aldım italyan malı orjinal bişeye benziyo kipadan asker yeşili gbi bi rengi var bakalım nasıl bişey yorumlarınız içn tesekkürler

bide yapmadan once setetik tinerli bıraz beklemiş bezle sil daha parlak oluyo dediler sizce bi etkisi zararı faydası varmıdır deneyenler varsa

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turtle Wax Almışsınız Galiba Tinerli Bi Bez Felan Değdirme Aracin Daha Yeni Model Bana Saçma Geldi Tiner Boyayı Kaldıran Bi Cisim..

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
cila neysede pastayı işi bilen birine yaptırsan iyi olur.boyanın renginde yer yer açıklıklar oluşturabilirsin.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sentetik tiner ne ilk defa duyuyorum ama tiner isinden vaz gec bence arabayi güzelce temizle ve cek cilani hi birde su var kücük kilcal cizikler ne yaparsan yap kisa zaman icinde geri gelir ben cok temiz kullanirim cilali oto sampuaniyla yikarim sünger kullanmam cünkü süngerin icine giren minik kum zerrecikleri bile kilcal cizikleri olusturmaya yeter cok yumsak bir nevi pelus degil ama ona benzer bezle bol köpüklü yikarim kurulama bezimde özel (carwash) daki teknik elemanlarin kullandigi bezden o sekilde bile kilcal ciziklerin önüne gecmek icin yaklasik 45 günde bir sadece yüzey parlatici cila cekiyorum ama gercekten abartmiyorum arabanin karsisina gec aynanin karsisina gecer gibi tiras ol o derecede yani..pasta memzusuna gelince tekrar pasta cekmekte israrliysan sana tek kelime aman dikkat kas yapim derken göz cikarma .. not: illaki pasta yapacaksan yapacagin yerin kuru olmamasi lazim... yani islak nemli arasi olsun kolay gelsin..

Son düzenleme: