Pazar Akçayda olacağım...

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Ayvalıkta...

Bu plaj Ayvalık'tamı,Akçay'damı?

Canım benim Ayvalıkta o plaj Ayvalıkla arası 10 - 15 dakika felandır, ben plaja oraya gidecem yüzecem yüzecem, öğleden sonrada Akçaya arkadaşın kayığını almaya gidecem ve balığa gidecem sen gel, ne olur yani kırmasan bu yanlızzzz kardeşini gelsen beraber balık tutsak denize felan girsek nazıda getirirsin hem deyişiklik olur bebişe de...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Canım benim Ayvalıkta o plaj Ayvalıkla arası 10 - 15 dakika felandır, ben plaja oraya gidecem yüzecem yüzecem, öğleden sonrada Akçaya arkadaşın kayığını almaya gidecem ve balığa gidecem sen gel, ne olur yani kırmasan bu yanlızzzz kardeşini gelsen beraber balık tutsak denize felan girsek nazıda getirirsin hem deyişiklik olur bebişe de...

Dalga mı geçiyorsun Cumhurum? Ben dün akşam Kadıköy'e gidemedim :D

Aslında çok iyi olurdu ama Temmuz sonuna kadar İstanbul'u terk edemiyeceğim galiba :(

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
E hadiiiii

Cumhur Demirkol : Gezmeye programlı..

Sorma Onur inşallah EFE gelince beni formatlayıp bu gezi versiyonunda küçük bir değişiklik yaparak yeni bir sisteme tabi tutacak beni :)

:)

YA BENDE SARIMSAKLIDAYDIM RESİM KOYDURMAYIN BANA :)sarımsaklı ayvalıkta diye biliyorum bende ama aynı adla başka yerdede olabilir:)

Aksini kim iddia ediyor dostlar Sarımsaklı plajı Ayvalıkta, hatta geçen ege buluşmasında o mıntıkada dolandık...

VecTraTöR;263482' Alıntı:
Cumhur abi leyleğin yuvasını bulmuş belli :D

Abi leylekler bile gezmiyor artık yahuu, bu sene ne leylek gördüm nede yuvasını...

- Birde dostlar bu gezi sayılmaz ya benim ikamet yerime 1 - 1,5 saat felan sürüyor, yani istanbulda ikamet eden bir arkadaşın her gün sabah işe giderken kat ettiği yol kadar...

Son düzenleme:

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Yavuzum...

Dalga mı geçiyorsun Cumhurum? Ben dün akşam Kadıköy'e gidemedim :D

Aslında çok iyi olurdu ama Temmuz sonuna kadar İstanbul'u terk edemiyeceğim galiba :(

- Nasıl uygunsa sana, canım benim ne zaman uygunsa sana çık gel... Dedim ya bana yakın giderizz..