Pazartesi günü Akşamı İTatsız Bir Olay Yaşadım, Sizlerle Paylaşmak İstedim

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun allah korusun yüksek hızlarda da olabilirdi

daha önce belirti falan varmıydı zor geçme falan gibi yata tıkırtı

bir müddet 4 lü flaşörleri yaksaydınız keşke ilk durma anında ve tekrar hareket halinde

çok teşekkür ederim, herhangi bir belirti vermedi, 4'lülerimi yaktım elbette ancak, insan insan olmayınca 4'lüler neyapsın

geçmiş olsun, allah beterinden korusun
8500 ytl den 1250 ye nasıl iştir yaw? opel napmış öyle??

çok tekşekkür ederim, ama sıfırı yetkili servislerde öyle.

çok geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun...sanırım araç kaskolu olduğu için bu masrafları kasko karşılıyor dimi.? bide hiç anlamam önündeki arac arıza yapınca arkadakiler neden korna çalarki sanki kornayı duyunca araba çalışıcak :D bu arada tırcı nın 6.hisside kuvvetliymiş..şaka bi yana tekrar geçmiş olsun..

çok tekşekkür ederim.

geçmiş olsun umarım son olur !

çok tekşekkür ederim.

Geçmiş olsun, şanzuman nasıl delinmiş ya ?

çok tekşekkür ederim, benim de ilk defa böyle bir olay başıma geldi.

çok büyük bi kaza atlatmışsınız geçmiş olsun trafikte öle inasnlar varki arac arızalanmış falan dinlemiyor sayfısız bi topplum hemen kornaya asıl. ogün kar yağmasaydı hızınız 90 ve üzeri olacaktı buda facia demek zaten ankarada istanbul yolu ölüm yolu tekrar geçmiş olşsun saygılarr...

çok tekşekkür ederim, gerçekten de öyle allahtan kar yağıyormuş hızımız yüksel değildi.

çok geçmiş olsun ama f21 şanzıman wardı forumda satılık sanırım :)

çok tekşekkür ederim, ne yazıkki kazadan bugüne kadar foruma pek giremedim.

ya Allah tan hızınız yüksek değilmiş, bununla geçmiş olsun diyelim.

Allah bu hurdacılara zeval vermesin:):):)

çok tekşekkür ederim.

normal giderken şanzıman nasıl dagılır.

oluyormuş bende ilk defa böyle bir surumla karşılaştım.

çok geçmiş olsun.iyiki kar yağmış ve hızlı değilmişsiniz.yüksek hızda böyle bir arıza büyük bir kaza demek çook geçmiş olsun.

çok teşekkür ederim.

geçmiş olsun.Allah korumuş.

çok teşekkür ederim.

"" Ailene ve sana çok geçmiş olsun..Gerçekten çok üzücü ve tatsız bir olay..Allah yardımcınız olmuş bu kadarına şükür cana değil mala gelmiş.""

çok tekşekkür ederim

Delinirde,kırılırda,parçalanırda.Şanzımanın hertürlü halini gördüm :D

Geçmiş olsun..Size ve sevdiklerinize birşey olmamış,önemli olan o.

çok teşekkür ederim.

korku flimi gibi yaa çok kötü Allah korumuş valla çok yüksek bir süratte giderkende yapabilirdi bunu

çok tekşekkür ederim.

Büyük geçmiş olsun...İnsanın böyle bir olayı ailesi ile yaşaması çok kötü bir tecrübe Allahtan mala gelmişde sizlere birşey olmamış...Sizler sağ olunda araba her zaman tamir edilir.Tekrar büyük geçmiş olsun....

çok tekşekkür ederim.

geçmiş olsun. opellerde ıstavruz dişlisini kırıp araya alınca hem teker kılıtler hemde kutuyu patlatıyor. baya bı sanzuman değiştik bu sekılde. bu arada sanzumanı ıyı fıyata almıssın

çok tekşekkür ederim, evet iyi bir fiyata aldık.

çok geçmiş olsun bende difransiyel parçalamıştım bir kere o zamanda şanzuman kutusu delinmişti.

çok tekşekkür ederim.

Çok geçmiş olsun tamda bozulacak yeri bulmuş şanzuman şans işte.

çok tekşekkür ederim.

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"" Öncelikle konu ile alakalı diye yazıyorum amacım dağıtmak değil bunu belirteyim arkadaşlar..
Hani herkesin başına gelir ve hiç yaşanmayan bir arızayı bilmiyorsanız tecrübesizlikle kendi canımıza yada başkasınınkine mal olabiliriz allah korusun.Bu yüzden dün yaşadığın olayı merak ettim babama sordum.Şanzuman nasıl dağılır yada bunu nasıl anlarız , yada anlaşılmazmı diye..Bunun mutlaka sesinden yada araç vites kolundaki zorlamadan anlaşılabileceğini belirtti.Sende sıkıntı olmadımı? Soruyorum yanlış anlama bir gün allah korusun başımıza gelirse ihtimal üstüne tedbir almak adına..Teşekür ederm.""

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"" Öncelikle konu ile alakalı diye yazıyorum amacım dağıtmak değil bunu belirteyim arkadaşlar..
Hani herkesin başına gelir ve hiç yaşanmayan bir arızayı bilmiyorsanız tecrübesizlikle kendi canımıza yada başkasınınkine mal olabiliriz allah korusun.Bu yüzden dün yaşadığın olayı merak ettim babama sordum.Şanzuman nasıl dağılır yada bunu nasıl anlarız , yada anlaşılmazmı diye..Bunun mutlaka sesinden yada araç vites kolundaki zorlamadan anlaşılabileceğini belirtti.Sende sıkıntı olmadımı? Soruyorum yanlış anlama bir gün allah korusun başımıza gelirse ihtimal üstüne tedbir almak adına..Teşekür ederm.""

Estağfurullah yanlış anlamıyorum, tecrübesiz değilim, bir de ben Gazi Teknik Meslek Lisesi Motor Bölümü 1992 yılı mezunuyum. İnan sevda aracımda herhangi bir belirti vermedi, ne vitesde zorlama ne de herhangi bir tıkırtı veya başka bir ses, her şey bir an içinde oldu bitti. Aracıma da en iyi şekilde bakarım, servis olsun veya kendim olayım hiçbir şeyini ihmal etmem. Ancak ustalarımın bana anlattığı her araçta yapabileceği ama hepsinde arızayı belli eden bir sıkıntının olmayabileceği ve özellikle opellerde bunun daha sık rastlandığı, bir de ben şuna inanıyorum "sakınan göze çöp batar"

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Estağfurullah yanlış anlamıyorum, tecrübesiz değilim, bir de ben Gazi Teknik Meslek Lisesi Motor Bölümü 1992 yılı mezunuyum. İnan sevda aracımda herhangi bir belirti vermedi, ne vitesde zorlama ne de herhangi bir tıkırtı veya başka bir ses, her şey bir an içinde oldu bitti. Aracıma da en iyi şekilde bakarım, servis olsun veya kendim olayım hiçbir şeyini ihmal etmem. Ancak ustalarımın bana anlattığı her araçta yapabileceği ama hepsinde arızayı belli eden bir sıkıntının olmayabileceği ve özellikle opellerde bunun daha sık rastlandığı, bir de ben şuna inanıyorum "sakınan göze çöp batar"

"" hımm...:sorry: demek hiç belirti vermeden de bu denli arızalar başımıza gelebilir...
Bu arada tecrübesizlikten kastım kendimdi:rolleyes: bu yüzden paylaşımını rica etmiştim.Malum herkes çok iyi biliyor sorduğunda maşallahh!?!
ama şuna inanıyorum yaşayan birinden yada asıl ustasından doğruyu öğreniyor insan - ki bu konuda yaşayan olarak sordum sana hani; forumda birine -belki bana- bir faydası olur belki bir gün.ki inşallah gerek olmaz..teşekkr ederim yeniden, yalnız böyle bir şeyi öğrenmekte pek iyi gelmedi ben şimdi paronaya yaparım ya olursa diee:eek: ...Yinede dikkatte fayda var anlaşıldı..""

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"" hımm...:sorry: demek hiç belirti vermeden de bu denli arızalar başımıza gelebilir...
Bu arada tecrübesizlikten kastım kendimdi:rolleyes: bu yüzden paylaşımını rica etmiştim.Malum herkes çok iyi biliyor sorduğunda maşallahh!?!
ama şuna inanıyorum yaşayan birinden yada asıl ustasından doğruyu öğreniyor insan - ki bu konuda yaşayan olarak sordum sana hani; forumda birine -belki bana- bir faydası olur belki bir gün.ki inşallah gerek olmaz..teşekkr ederim yeniden, yalnız böyle bir şeyi öğrenmekte pek iyi gelmedi ben şimdi paronaya yaparım ya olursa diee:eek: ...Yinede dikkatte fayda var anlaşıldı..""

estağfurullah bende bu işin okuluna gittim ancak, mesleğimi devam ettirmedim, başka alanlara kaydım ama az biraz bilgi sahibiyim işte, ustalarımın söylediğine göre yüksek hızda iyiki de değilmişim, yani iyiki kar yağıyormuş da süratim az imiş, allah kimseye böyle bir olayı yaşatmasın, çok kötü bir durum hele insanın yanında ailesi ve bir de insanlıktan bi haber hödükler olunca iş çığrından çıkıyor, sen sen ol fazla sürat yapma ve aracının bakımlarında mutlaka aktarma organlarına baktır, aracını lifte al ve kontrol ettir. sonuçta 4 teker üzerindesin ve altından rüzgar geçiyor. Sakın ola ihmal etme, ayrıca paranoyak olmaya gerek yok yukarıda da ifade ettiğim gibi bakımlarında kontrollerini ihmal ettirme o kadar.
"Tarih Affetmez Ama Trafik Hiç Affetmez" Kazasız, belasız günler dilerim.

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, ben bişey merak ettim debriyaja bassan kızaklamadan kurtulamazmıydın acaba ?