Performance egzos...

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bilen arkadaslara birsey danısmak istiyorum...Vectra C 2.2 ye performance egzos olurmu olmazmı ??? celiskide kaldık kimisi diyorki olur kimisi diyorki olmaz ???

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niye olmuyormuş yapıyorlar diye biliyorum inan duydum hemde bu sitede duymuştum olduğunu yanlış hatırlamıyorsam... bunu iyi bi eksozcuya sorsan iyi olur...

Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.devservis.com
Arkadaslar bilen arkadaslara birsey danısmak istiyorum...Vectra C 2.2 ye performance egzos olurmu olmazmı ??? celiskide kaldık kimisi diyorki olur kimisi diyorki olmaz ???

walla olur niye olmasin..her hacimde her motor tipine (2 zamanli veya 4 zamanli) performans egzos uygulamasi yapilir..aracin icin uretilmis ozel bi perfromans egzos sistemi varmi bilmiyorum, buyuk ihtimal yoktur. fakat sanayide yaptirabilirsin..universal bi orta sustucu ile son susturucu takarsan, aracinin sesinin hem guzellestigini gorursun hemde cekis artar..fakat bu uygulamalari isin erbabi ve severek yapan birine yaptirman lazim..bi cok insan yalnis ustalara gidiolar ve yalnis isler yaptiriolar ve bu aracin performansindan kayip vermesine sebep oluyor..sana tavsiyem goztepe sanayi'de fidan egzos var..oraya git, cok iyilerdir, ben hep orda yaptiririm egsoz islerimi..bursa'dan ankara'dan bile yaptigi isi duyup egsoz yaptirmaya gidenler var..

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaslar yaptırdım oldu..((:) seste güzel cıkıyor ceza yemeyecek kadar güzel abartısız...Artık fotolarını koyarız...:)

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkds bu işin 2.2 yada 1.2 si olmaz sen aldırma onlara
canavar gibi olur merak etme