Periyodik bakım tavsiyesi hakkında

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Benzin filtresi yok kağıt filtre dehil ketendir o yüzüden dolmaz kolay kolay

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Benzin filtresi astra h lerde pompa ilr birlikte değişir modifiye olarak yapılır ama gerek yok pompa bozulmadıkça basınç düşmedikçe filtre dolmaz

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
160 binde bendede orj. sadece gecenlerde söküp içini temizledim tahta ve toprak cıktı 😁 sorna tekrar kodlandı devam ediyoruz yanlız bunada dikkat edilmeli

• Beğen
Tepkiler: Hakanuzkuc

Hakanuzkuc

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
160 binde bendede orj. sadece gecenlerde söküp içini temizledim tahta ve toprak cıktı 😁 sorna tekrar kodlandı devam ediyoruz yanlız bunada dikkat edilmeli
İlerleyen dönemde aynı şekilde yapabiliriz 😃

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Saf su ile karıştırmaya gerek var mı peki dediklerinizin haricinde
Hayır gerek yok direk opelin kendi antifirizidir motul mocool radyatör suyudur bunu koymadanda olur ama bunu öneriyoruz çünkü motor biraz daha serin çalışıyor nu sayede yanlız birde 6 litreye yakın alır tam boşalırsa antifirizi fazladan alın eksilirse antifiriz ekleyin su koymayın antifiriz değişimde ise ustanıza söyleyin alt radyator takasını açsın suyu boşaltsın yenisini öyle koysun yoksa boğaz kelebeğinin su borusunu çıkarır motoru çalıştırır ustan söker yenisi gelmeye başlayınca takat bu işlem olmaz

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
İlerleyen dönemde aynı şekilde yapabiliriz 😃
Bence hiç yapma kodlama gerekir bunu da kimse bilmez kodlamada amaç yol bilgisayarı yanlış göstermeye başlar 2 depo fulleyip benzinde 2 depo bitirince de kendiliğinde kalibre olur

• Beğen

Hakanuzkuc

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Bence hiç yapma kodlama gerekir bunu da kimse bilmez kodlamada amaç yol bilgisayarı yanlış göstermeye başlar 2 depo fulleyip benzinde 2 depo bitirince de kendiliğinde kalibre olur
Benim arabada yol bilgisayarı aktif değilim sanırım tüketim falan şeyleri göstermiyor tek baktığım hararet kontrolü

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Benim arabada yol bilgisayarı aktif değilim sanırım tüketim falan şeyleri göstermiyor tek baktığım hararet kontrolü
O zaman doğrudur anlık tüketim göstermez ama yinede benzin doğru göstermez ibre sapar ve full depoda çeyrek olur yarim olur