Pert aracımı toplamışlar, satıyolar !!

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sportları kazalı halde görmeye dayanamıyorum iyiki bunu tekrar trafiğe kazandırmışlar :)

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamla görüştüm dedim araba arkadaşın pertten dönme bu araba fln dedim oda dedi sorana gerekli bilgiyi ve geçmişini veriyorum dedi.Bende dedim kaça mal ettin toplamayı daha msj yazmadı yazarsa söylerim ne kadar toplamış.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende mesaj attım böyle cevap yazmış;

pert değil çekme belgeli idi doğru söylüyosun sağ taraftan hasarlı idi ama sadece kaporta hasarlı.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pert gt yide 2 yıldır satamadı bu pertci mesut:)

bununda arka tampon emanet duruyor cd nin çıtası astar atılmadan direk boyanmıs 2 ayda dökülür boyası

big_19358808ig7.jpg

bunlar neki ankarda ne pertciler var lüks aracları toplıyorlar eurolar havada ucusuyor ve çok uzun sürede yavas yavas ince işçilikle toplanıyor.

tertemiz yepyeni arac müsterisini otomatikman buluyo zaten 2. el den hep çekinmek lazım

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Ben o arabanın hurdaya ayrılmayacağını biliyordum zaten. Ama bu kadar fahiş bir fiyat da beklemiyordum. Bu arada araba işçiliğinin en kaliteli ve en ucuz olduğu yerlerden biri Türkiye diye bliyorum. Tanıdığım gurbetçiler parçalarını yanında getirip arabalarını daha sınırdan girer girmez yaptırıyorlar. Avrupada zaman ayrılmayacak tamir işlerine ülkemizde günler haftalar ayrılıyor.

Son düzenleme:

migo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi önceki aracım vectra b2 sport 2.5 V6 idi. Bundan 7-8 ay önce kaza yaptım ve araç pert oldu. Araç TR deki tek manuel vectra sport tu.. Şimdi toplamışlar, satıyolar..Nerden anladın diyceksiniz, şöyle ki;

- Vites topuzu çatlaktı ve o çatlağı kapatmak için yuvarlak yapışkan bayrak vardı, çok ufak, onu gördüm..
- Araç 133.000 km deydi kaza yaptığımda, şimdi 135.000 de..
- Ön tampon i500 dü, onu alıp satmıştım, arkada herhangi bi hasar yoktu, o yüzden irmscher bagaj üstü spoiler ve ekler duruyo..
- Arkasında hiç bi yazı yoktu, sadece logo vardı..
- En önemli kanıtta aracın manuel oluşu..

Bide bi kaç parça boya var demiş yaa, sağ taraf iki kapı değişti bi kere en başta.. Neyse, işte link:
[URL="http://www.sahibinden.com/135000_de_super_manuel_2_5_sport_vectra-38WQQaXQQ19358808WQQpXQQdisplayitem"]http://www.sahibinden.com/135000_de_super_manuel_2_5_sport_vectra-38WQQaXQQ19358808WQQpXQQdisplayitem[/URL]

Fatih merhaba Gökhan ben senin aracın tamponunu almıştım.Ben irtibat kurup arka tampon ekini alayım bari bu arkadaştan:D
İşin espirisi ama hafta içi ilanı bende gördüm içimede kurt düştü hatta numaranı bulsaydım alo diyecektim tüm bilgilerimi kaybettim mobile azizliği.Artık ikinci el otomobil almak tamamen kumar oldu.En iyisi tanıdığın bildiğin birinden alabilmek.Bide sağlam fiyat yazmışlar.

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiyede neler dönüyır arkadaş yahu...

Alahh hepimizi bynlardan uzak tutsun :D :D

Aminnn