peugeot 308

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar peugeot 308 hakkında herhangi bir tecrübe edinmiş , kullanmış olan , yakınında veya arkadaşında olupda araç hakkında fikir sahibi olanların bana bu araba hakkında bilgi vermesini istiyorum , (yol tutuşu yakıt ekonomisi sağlamlık kullanılabilirliği vs )
aracı bir yakınım almak istiyor benden yardım istedi araştırmam konusunda alacağı model 1.6 diesel 90 beygir comfort modeli

teşekkür ederim . . .

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İçeriye çok ses alıyormuş ve kaportası pek sağlam değil diye duymuştum.Kendim test etmedim ama alan birisi söylerken yanından geçiyordum.

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani kötülemek gibi olmasın ama peugeot arabası iyi olmuyo yaa ne olursa olsun arkadaşımda 2004 307 full var xs mi ne araba daha 90000km her yerinden ses gelio ön takımı dağıttı bi kez ve dahası araba benzinli çocukta çok sakınır arabasını yani hor kullanmaz 308 de aynı fabrikadan çıkıyo bence o paraya daha güzel bi araba alır yani

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
makyajsız 307 benzinliler elektronik arızası çıkardı, hem dizel hem benzinlilerde de arka salıncak ve bölgesi aşırı hassas olduğundan sürekli bozuluyordu ama makyajlandıktan sonra sorunları giderildi.bence bi pug forumlarını, ekşi sözlüğü falan araştırın kararınızı ona göre verin....

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peugeot'un sitesinde 308in uzuuuun bir tanıtım videosu var. aracın testleri üretimini falan anlatıyor. 307de yaşatılan hayal kırıklığını telafi edeceklerini söylüyor peugeot. ne kadar doğru bilemem. işyerinden biri 208 aldı dizel. çok memnun şu an. bahsettiğim videoda aracı kesinlikle beğenirsiniz çok kullanışlı görünüyor ama işte motoru aksamları nasıl olur bilemem. kabin görüntüsü güzel heralde, malzemesi de ama işte kullanmadım yorum yapamam.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ben test etmiştim.. içinde lastik sesi vardı.. ama biliyorsunuz ki peugeot un HDı motoru çok güzel ona lafım yok. 307 ye oranla biraz sessiz ama tamamişyle sessiz diyemem bide plastik aksam çokta kaliteli değilmiş gibime geldi..

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çoğu tamirci tanıdıklar peugeot kapıya koyma diesel ise içine bile bakma diyorlardı ama 308 nasıl bilemem

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
308 tamamen yeni bir model.. 307 nin makyajlısı değil, dolayısıyla herşeyiyle yeniden tasarlanan yeni parçalar oluşturuyor aracı :) 307 nin tüm hataları üzerinde büyük çalışmalar yapıldı.. motor konusunda zaten laf söylemeye gerek yok.. iç tasarım donanım kullanılan malzeme ve işçilik konusunda ise çağ atlanılmış..

MRM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kötülemek Gibi Olmasın Ama O Kadar Para Harcayıpta Peugeot Almam Şahsi Fikrim Tabii