Philips geceucusu.com sitesini kapattırmış

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Philips in ana dağıtıcısı Beyaz Otomotiv kendi ürünlerine yönelik eleştiriler vardı diye geceucusu.com sitesini kapattırmış , 30.1.2007 tarihinden itibaren sitenin yeraaldığı adreste mahkeme kararı duruyor. Aferim Philipse ve ana distribitörüne ne olduklarını !!! herkese gösterme cesaretinde oldukları için...:mad:

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence çok yazık olmuş siteye:( Aydınlatma konusunda netteki en kapsamlı ve başarılı bir siteydi.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ya, opelim.net e bu siteyi ben önermiştim, çok yararlı bilgiler içeriyordu.yazık olmuş

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çok üzüldüm sitenin kapatılmasına.Bu derece kapsamlı ve insanlara oto aydınlatma konusunda bilgilendiren bir siteydi.
Aksine bizlere oto aydınlatma konusunda bilgiler verip markaların reklamınıda yapıyordu.Hangi üretici firma böyle bir site hazırlayabilmiş arkadaşlar sorarım hepinize?
Mahkeme kararına göre satışların azaldığı yazıyor çok ilginç.Philips markanın satışları nasıl azalabilir ki? Öyle olsa dahi Philips zaten kendini kanıtlamış bir üretici dünyada.Ben gözüm kapalı Philips derim böyle bir olay olsa dahi.
Ben burada İthalatçı firmayı kınıyorum,aksine bu site piyasaya haraket getirmiştir.

Not:Adaletimizin vermiş olduğu karara sonuna kadar saygılıyım,hiçbir kurumla özel yada tüzel bağlantım yoktur,sadece kendi öz fikirlerimdir.
Saygılar...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selçuk'un Beyaz otomotivle ilgili şikayetini okumuştum. Karalama amacıyla yapılmış gibi gelmedi bana. Beyaz otodan aldığı bir adet xenon ampul yüzünden çıkmış bir konu bu. Ampulun orjinal olup olmamasıyla ilgili. Xenon alacak insanların %80'inin başvurduğu bir site olduğu için, satıcı bu yüzden rahatsız olup mahkemeye verdi herhalde.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birçok tüketicinin sorularına cevap bulabildiği bir forumdur geceucusu.com
Üzüntü verici bir olay,verilen onca emek bir karar ile durduruluyor.
Haklarında hayırlısı olur inşallah

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
demmekki philips almiyoruz

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çok yararlı bir siteydi hiçte iyi olmadı.:mad:

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw opeli bazen eleştiriyoz diye opel satışlarıda azalırsa bu siteyi de kapatmasınlar sonra :) dikkat edelim bari eleştirilerimize ;)

İşin şakası o markayı her markayı olduğu gibi seveni de var sevmeyenide. Eleştiri ve tartışma olacak tabiki... neler görüyoruz ne forumlar görüyoruz..
Bu tür bilgi tecrübe paylaşım amacı güden forumların kapanması çok mantıksız ve gereksiz geliyor bana..
Hele de satışlarının düşmesi bu site yüzünden olacağına imkan yok bence..
Yoksa şikayet.com sitesini ödül vermek yerine kapatmaları gerekirdi...