Polis megafonu

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polis megafonu taktirmanin cezasi nedir?bilen varmi?okulda bir arkdas taktirmis.cok komik olmustu...

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Polis megafonu diye bişeymi var pazarcılarda kullanıyor
Bişi olursa dersin polis megafonu değil o.Pazarcı megafonu.
Haftasonları arabayla limon satıyom.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlardan bulursam bende taktırmak istiyorum:D istanbulda bıldıgınız biryervarsa ve fiyatıyını bılıyorsanız ltf paylaşın:D

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
haftasonu limonmu satacan :D
Berkay'ın araba uygun aslında SW kolay yırtar:)
polisi görünce patatees soğaaan diye bagracaksın
BAKIN burada var kargoda bedava 30-TL
http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=371&k_id=16&kn=16

Bide bunlardan alırsanız takım olur..
http://tepelambalari.com/

_1186151073139373.jpg

Son düzenleme:

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
benim araçta var. hem 3 ayrı sesli siren var hem megafon ama bana bir arkadaşım hediye etmişti kendi aracından söküp o yüzden fiyatını bilmiyorum

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyati 30 ytl mis arkadasim oyle dedi.ayni polis arabasi gibi anons yapiyor.acaip komik oluyor.ama mutlaka polis yakalarsa bir ceza keser.o cezanin boyutu nedir acaba?

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyati 30 ytl mis arkadasim oyle dedi.ayni polis arabasi gibi anons yapiyor.acaip komik oluyor.ama mutlaka polis yakalarsa bir ceza keser.o cezanin boyutu nedir acaba?

gerçekten komik oluyor.
burada sanayide görmüştüm eski bir ford yapmış iyuuv iyuuvvv diye geziyordu.trafik şube caddenin bir arka sokağında.adam tam benim önümden geçerken 400 m geriden ekip çıkıp sesin sahibini arıyordu:D:D

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper oluyor tavsiye ederim heleki çakar farda warsa arabanızda aksam çıkın ticari dewam et :D :D camlarda da film warsa şenlik çıkıyor....

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben taktırma derim normalde 60 küsür tl cezası var ama bu resmi kayıtlardaki halini bide resmi olmayan bi cezası var pek raslamazsın ama riskli bişey..
Bizim arkadaşlar bi kavgaya girdi sivilim ayana sonra herkezle makara yapmaya başadılar yolda adam ceviriolar sivilim die kimliklere falan bakıyorlar gece yarısı oluyor bunların hepsi bu olayı yaklaşık 1 saat sürdürmüşler tesadüf başka bi sivil ekibi bunları görüyo merkeze anons çekio bunlar burda bizi niye yolladınız diye merkezdende plaka isteniyor biz yollamadık kim bunlar diye plaka söyleniyor ve sivil olmadıkları anlaşılıyor bunları çekiyorlar kenara arabalarını alıyorlar ve merkeze geçiyorlar bundan sonraı biraz vahim yaklaşık 22 saat merkezde dosya açılmadan tutuyorlar arkadaşları hani bu 22 saat içinde neler yaşandığını siz tahmin edebiliyorsunuzdur.Merkezden çıktıklarında yürüyemez bi haldeydiler :) sende böyle bişeye raslayıp bi 22 saat geçirmek istemiyorsan deneme bence..
Fiyat konusuna gelince bunlar 2 çeşit biri amatör 30 tl civarında biri biraz daha profesyonel onlarda 50-70 tl arası değişiyor..