prince ye çağrı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye bir gün bi şekilde burdan ayrılmış olsaydın ve sana birisi tekrar dönmeni söyleseydi kesinlikle bundan hoşlanmadım demezdin...
aranılmak aranıldığını bilmek her insanın hoşuna gider ama bu işlerin boş olduğunu söylüyorsan diyeceğim yok

Ben eğer dönmem konusunda bir çağrı var ise bu çağrının bizzat kendime yapılmasını tercih ederdim.Burada kendisini bizzat tanıyan arkadaşlar var, ben gerekli çağrının kendileri tarafından yapıldığına inanıyorum.

Benim anlatmak istediğim en kısa şekliyle, opelim.net yönetimi veya camiası Prince'e git dememiştir, dolayısı ile dön demesi de saçma olacaktır.Dönmek isterse kapı zaten her zaman açık.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde en başta istediğim şey buydu tanıyan bir arkadaş çağrıda bulunsun bulunulmuş ise sonucun bildirsin olmamışsa sağlık olsun..

ayrıca opelim.net çıkartması çok hoş olmuş biraz daha ufak yapılıp aracın sağ veya sol köşesine yapıştırılsa nasıl olurdu?

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Prince, forumumuzdan kendi isteği ile ayrılmış ve yine kendi isteği ile üyeliği silinmiştir. Bizim bu konuda herhangi bir tasarrufumuz olamaz. Üyelik iptaline sebep olarak ta hepimizin gördüğü gibi " Forum kurallarının sert olmasını " göstermiştir.

Her üye bizim için değerlidir. Biz ayırım yapmıyoruz. Bu kurallar da her üye için geçerlidir ve bizler dahil herkes bu kurallara uymak zorundadır.

Biz Prince' in kararına saygı duyduk, takdir kendisinindir ancak günün birinde foruma dönmek isteseydi üyelik iptali istemezdi. Belliki uzun vadeli olarak forumumuzu hayatında çıkarmış. Foruma girmemek için üyelik iptaline gerek yoktu.

Bugün üyelik iptali isteyen biri ertesi gün tekrar üyelik onayı isterse biz bunu ciddi bir davranış olarak görmeyiz. Bu seçimi de kendisi yapmıştır. Tekrar yinelemek istiyorum; foruma uzun bir süre girmeyip sonra tekrar foruma dönebilirdi. Bu onun kişisel tercihidir. Üyelik iptalini istemesi yine O' nun kişisel tercihidir ancak tekrar bizden üyelik onayı istemesi de bizim tercih hakkımızdır.

Zaten Ondan da böyle bir talep yok ben sadece sizlerin talebi ve olası bir duruma karşı açıklama yapmak istedim.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niye sadece bire bir
siz istemiyorsunuz galiba?

Bu konuyu daha fazla uzatmasak?Samet'in isteyip istememesi size ne kazandırıp ne kaybettirecek?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yönetim gerekli açıklamayı yapmış, daha ne cevap almak istediğinizi anlayamadım?

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Arkadaşlar polemiğe girmek kimseye bir şey kazandırmaz. Yönetim olarak ortak görüşüzümü zaten yukarıda belirttim. Konunun uzamamasını rica ediyorum. Kişisel meraklarınız ve yorumlarınız için özel mesajı kullanabilirsiniz.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendisi şu anda cevap verebilecek durumda olmadığından ve siz de yönetim gerekli açıklamayı yapmış olmasına rağmen ortamı germe eğiliminde olduğunuzdan evet, vekiliyim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...